Поділитись:

Перенесення "Старого" ринку в Луцьку: 12 підприємців "дали добро"

Середа, 12 лютого 2020, 17:32

Станом на сьогодні вже 12 підприємців, які володіють 16-ма конструкціями на “Старому” ринку, зголосилися переїхати на "Новий".

Про це повідомляє відділ інформаційної роботи міської ради.

Керівництво міської ради зустрілося з підприємцями ринку “Центральний”, які виявили бажання перевезти свої торговельні контейнери на ринок “Новий”. Йшлося про умови перевезення та переваги, які отримають бізнесмени, переїхавши на нове місце торгівлі.

Вже 12 підприємців зі “Старого” ринку зголосились переїхати. 

Зі слів радника міського голови Ігоря Поліщука, на “Новий” ринок уже поїхали підприємці як з території колишнього КП “Луцькі ринки”, так і з території облспоживспілки та підприємця Пахолко. Також пішли люди з Варшавського ринку, підприємці з Рожищенського, Ківерцівського, Луцького та Горохівського районів.

Наразі до “Нового” ринку курсує маршрутка №9. На наступному виконкомі будуть внесені зміни в маршрут №10, який теж їхатиме на ринок. Окрім того, є проєкт добудови мереж тролейбусної лінії до цього ринку.

"Також ми розглядаємо варіант придбання тролейбусів, які мають автономний хід. Він може їхати там, де немає контактної лінії. Тому говорити, що “Новий” ринок не запрацює, абсолютно немає підстав. Він запрацює дуже швидко”, – запевнив радник міського голови.

У Луцькраді зазначили, що всі торговельні контейнери допоможе перевезти департамент муніципальної варти Луцької міської ради. 

Зі слів керівництва міста, великою перевагою “Нового” ринку є сусідство з заводом “Кромберг енд Шуберт Україна”, де працює 5,5 тисяч працівників, які є потенційними покупцями.

Лучан запевнили, що жодних багатоповерхівок чи торговельний центрів на місці ринку “Центральний” не буде. На сьогоднішній день оголошений загальноукраїнський відкритий архітектурний конкурс на найкращу концепцію облаштування цієї території

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 

ЧИТАЙТЕ БІЛЬШЕ У СПЕЦТЕМІ: Перенесення Старого ринку

 

 

 

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:00
25 лютого 2020
14:51
24 лютого 2020
19 лютого 2020
18 лютого 2020
12:00
14 лютого 2020
13 лютого 2020
12 лютого 2020
11 лютого 2020