Поділитись:

Найкраще креативне агентство України збере у "Промені" понад 700 людей*

П'ятниця, 14 лютого 2020, 18:13

У розважальному центрі "Промінь" виступить частина команди  Banda Agency. Подія відбудеться у суботу, 22 лютого, о 12:00 у великому концерт-холі.

Banda Agency – українська креативна агенція, заснована Єгором Петровим, Павлом Вржещем та Ярославом Сердюком у вересні 2011 року. У 2018 році проєкти агенції були відзначені сімома нагородами престижної премії Red Dot Design Award в Ессені, Німеччина.Також Banda Agency отримала нагороду найпрестижнішого фестивалю реклами – бронзового лева Cannes Lions – за проєкт до Євробачення-2017 Celebrate Diversity. У грудні 2019 року Банду визнали кращим агентством у Центральній і Східній Європі, за оцінками журі Epica, що складається із журналістів 200 світових видань про маркетинг і рекламу.

Якщо вам одного дня доведеться розповісти, хто представляє найбільш award-winning дизайн в Україні та український креатив, ви, напевно, згадаєте про Банду. Banda вперше за 60 років виграла для України «Каннського Лева» (бронзову відзнаку), і вже останні роки регулярно отримують престижні нагороди у сфері дизайну Red Dot Award. Для нас їхні проєкти – це те, що не вписується у звичну картину, відсутність страху бути незрозумілими, не думати так, як думають інші.  
На події будемо слухати про те, чому креативність є важливою та як її бачать в Банді на лекціях:Менеджмент по-бандівськи — Iryna Pikalova
Стратегія на чотирьох пальцях — Nikita Tregub
Дизайн-прикольчики — Velychev Ievgen
Що робить Банду Бандою — Edo Dega
"Сторітелінг у рекламі" — Anastasia Burganova
+ ще одна лекція від Alexey Divisenko (скоро розкажемо, яка)

Якщо ти маркетолог, дизайнер, навчаєшся або цікавишся креативом і рекламою, тобі до нас, - пишуть організатори.

Гроші бери тільки на перекуси між лекціями, тому що вхід БЕЗКОШТОВНИЙ!

Потрібно лише зареєструватися  https://docs.google.com/forms/d/15p8IRB-cNGeY_ZhPhA1RCXDuDkzf4Ii4y9lhJTmirWQ/viewform?fbclid=IwAR0NZ216i9KqK5Q7IXW4Zdpy5AyGCLDRkzrsptdgmD2ut9DJlkf1Nn_cGfw&edit_requested=true  

Організатори події – розважальний центр "Промінь"

Партнери:

WEST AUTO HUB - це компанія, яка надає повний спект автомобільних послуг: пошук та купівля автомобіля за кордоном, підготовка документів для перетину кордону, доставка, розмитнення, сертифікація, митний склад, реєстрація та перереєстрація, страхування, продаж вашого авто, автопідбір або ж комплекс "автомобіль під ключ".

Компанія працює з усіма видами транспортних засобів та надає можливість придбати нові та вживані автомобілі в лізинг чи кредит.

Multiplex  — найбільша мережа багатозальних кінотеатрів України заснована у 2003 році.
Кінотеатри MULTIPLEX віддані інноваціям, які ви бачите у фільмах. Це не просто похід у кіно, в MULTIPLEX ви дійсно відчуєте різницю - вони забезпечують відмінну акустику, більш багаті зображення та найновіші технології по всій Україні.
Насолоджуйтесь розмаїттям бару, відчуйте нові, сміливі смаки, розслабтеся в просторому комфорті кінозалів та приходьте отримувати кращі враження від найсучасніших розваг!

У MULTIPLEX ви зможете не просто подивитися фільми, але й пережити їх. 

7art – вишукані вироби з дерева.
Компанія «7Arts» спеціалізується на виготовленні унікальних виробів з дерева, оброблюваних за допомогою високоточної лазерного різання. Технологія дозволяє досягати фотографічної точності зображення і виконувати складні орнаменти, завдяки чому візерунки виглядають неймовірно тонкими і ажурними.

Надрукувати
мітки:
коментарів
25 лютого 2020
16:00
24 лютого 2020
23 лютого 2020
21 лютого 2020
20 лютого 2020
19 лютого 2020
18 лютого 2020