Поділитись:

Повідомили, де на дорозі Луцьк-Львів встановлять ваговий майданчик

П'ятниця, 01 липня 2016, 09:43

Ваговий майданчик планують встановити в районі села Діброва Горохівського району.

Про це повідомили на робочій нараді щодо стану справ у контексті реалізації проекту поточного ремонту автомобільної роботи загального користування Н – 17 Львів-Радехів-Луцьк, – повідомляє прес-служба Волинської ОДА.

Начальник служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолій Посполітак повідомив, що станом на сьогодні всі акти виконаних робіт закриті, підрядникам виплачені аванси.

"Загалом на дорогу уже використано 177 мільйонів гривень, залишок коштів становить 25 мільйонів гривень, – наголосив Анатолій Посполітак. – Уже прокладено 120 кілометрів нижнього шару. До 15 липня планується закрити роботи по вирівнюючому шару та завершити поверхневий на відрізку дороги Львів-Горохів-Скобелка".

На думку голови облдержадміністрації, ремонтні роботи повинні проводитися, зважаючи на доступні кошти.

"Фінансові результати за червень щодо Волинської митниці знатимемо тільки наприкінці наступного тижня. Відтак орієнтуємося на кошти, які є", – зазначив Володимир Гунчик.

Окрім того, учасники наради обговорили питання облаштування придорожньої інфраструктури та патрулювання відремонтованого відрізку дороги. Як розповів Володимир Гунчик, на ці потреби планують виділити кошти із місцевих бюджетів Луцького та Горохівського району. Відповідно по 600 тисяч гривень – на облаштування інфраструктури та по 100 тисяч гривень – на поливно-мастильні матеріали для патрульних машин.

"Зазначені райони уже визначилися із зупинками. Зокрема Луцький район планує встановити вісім бетонних та десять металевих зупинок, Горохівський – дві бетонних, решта металеві. Але кінцеві рішення приймуть депутати районних рад", – зазначив заступник директора департаменту інфраструктури та туризму Віктор Довгополюк.

Надрукувати
мітки:
коментарів
11 жовтня 2019
08 жовтня 2019
07 жовтня 2019
04 жовтня 2019
03 жовтня 2019
02 жовтня 2019
01 жовтня 2019
27 вересня 2019
13:05