Поділитись:

Українці зможуть за допомогою смартфона скаржитися на сміттєзвалища

Неділя, 03 липня 2016, 18:58
Міністр екології Остап Семерак повідомив, що в міністерстві ведеться робота щодо ідентифікації всіх сміттєзвалищ.

Про це він розповів в інтерв'ю Еспресо.TV.

На його думку, міністрество має активізувати свою роботу як на місцевому, так і на центральному рівні після львівської катастрофи.

"У межах відповідальності Міністерства екології та природних ресурсів я з'ясував, що немає реєстру сміттєзвалищ в Україні. Ніяких: ні легальних, ні нелегальних. Ні завантажених, ні недозавантажених. Ні проектів, нічого немає. Тому сьогодні ми в міністерстві ведемо роботу щодо ідентифікації всіх сміттєзвалищ", - заявив Семерак.

Він підкреслив, що за кілька тижнів створять інтерактивну карту, де кожен громадянин України зможе сфотографувати будь-яке сміттєзвалище, зареєструватися на інтерактивній карті через мобільний телефон, і ця інформація моментально потраплятиме на портал Мінекології.

"Ми будемо бачити, де зафіксовано сміттєзвалища, мати можливість співставити цю інформацію з кадастровою картою - хто є користувачем цієї земельної ділянки, і працювати з ним, щоб він прибрав це сміття. Є законні підстави вимагати від власника чи користувача землі, щоб він навів порядок", – додав міністр.

Надрукувати
мітки:
коментарів
22 жовтня 2019
21 жовтня 2019