Поділитись:

Вибори на 23 окрузі: кандидатом зацікавилися правоохоронці

Понеділок, 04 липня 2016, 15:04

Кандидат у народні депутати по виборчому округу № 23 Сергій Була (Радикальна партія Олега Ляшка) під час свого агітаційного заходу в с. Прилісне Маневицького району роздавав виборцям вила.

Про це повідомили у Громадянській мережі ОПОРА.

Питання щодо законності такого способу агітації з боку кандидата виникли не лише у Громадянської мережі ОПОРА, але і у представників правоохоронних органів. Агітаційний захід, що супроводжувався роздачею вил, відбувся 2 липня.

Дізнавшись про агітаційний захід кандидата від Радикальної партії Олега Ляшка Сергія Були, який мав відбутись у с. Прилісне Маневицького району, на якому кандидат мав намір роздавати виборцям так звані "антикорупційні вила", як це уже було 27 червня у м. Камінь-Каширський, спостерігач Громадянської мережі ОПОРА повідомив про це представників Маневицького відділу ГУ НП у Волинській області. Після цього спостерігач ОПОРИ разом із правоохоронцем виїхали в населений пункт для вияснення обставин.

Прибувши на місце події об 11:00 2 липня, спостерігач ОПОРИ та поліцейський дійсно потрапили на агітаційний захід кандидата, який відбувався поблизу ринку у с. Прилісне. У своєму виступі Сергій Була закликав виборців прийти на вибори і зробити правильний вибір.

"Тільки від вашого вибору залежить добробут кожного з вас. Повірте, усі ті, хто віддасть голос за мене, я вас не підведу! Прошу прийняти від Радикальної партії Ляшка вила як символ нашої партії", - заявив Сергій Була.

На завершення свого виступу, Сергій Була особисто роздав виборцям "антикорупційні вила" із наліпками, на яких міститься напис "Кандидат у народні депутати України по мажоритарному виборчому округу № 23 Сергій Була" та логотип Радикальної партії Олега Ляшка.

Представник правоохоронних органів на місце події викликав слідчо-оперативну групу і опитав присутніх на заході осіб, які отримали подарунки від кандидата. Після цього поліцейський звернувся до Сергія Були для встановлення особи та обставин, що відбулись, і попросив кандидата показати документи, але той, представившись кандидатом, відмовився це зробити.

Натомість, Сергій Була заявив, що правоохоронці некомпетентні у питаннях виборчого законодавства і надасть документи на придбання вил лише як відповідь на інформаційний запит. Окрім цього, кандидат був обурений такими діями поліції та зазначив, що буде скаржитись керівництву ГУ НП у Волинській області. Завершивши допит свідків, представники слідчо-оперативної групи залишили місце події. Наразі по даному випадку ведеться досудове слідство.

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 жовтня 2019
02 жовтня 2019
15 вересня 2019
13 вересня 2019
12 вересня 2019
13 серпня 2019
29 липня 2019
27 липня 2019
26 липня 2019
24 липня 2019
23 липня 2019