Поділитись:

Україна може лишитися без боєздатних літаків

Четвер, 07 липня 2016, 10:36

Повітряні сили ЗС України впродовж двох-трьох років не матимуть жодного боєздатного літака фронтової авіації.

Про це стало відомо у четвер, 7 липня, під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань промисловості, транспорту, зв'язку, паливно-енергетичного комплексу, архітектури, будівництва та житлово-комунального господарства.

Як розповів заступник директора ДП "Луцький ремонтний завод "Мотор" Володимир Заєць, за останні 5 років на підприємстві проводили 92 перевірки та надавали документи за 135 запитам. Мало того, "Луцький ремонтний завод "Мотор" захищає свої інтереси в судах, де зараз перебуває 22 справи.

"Сьогодні правоохоронці здійснюють щодо посадових осіб заводу досудове розслідування слідчого відділу УСБУ в Одеській області, досудове розслідування слідчого третього відділу Управління розслідувань кримінальних впроваджень Головного СУ фінансових розслідувань ДФС України та досудове розслідування слідчого Головного СУ Національної поліції України", – сказав Володимир Заєць.

Чоловік стверджує, що все це може призвести до зупинки ремонту авіаційних двигунів.

"Під час ремонту частину запчастин ми закуповуємо у комерційних організацій", – зауважив чоловік.

Також, завод подав до суду на відшкодування 16 мільйонів ПДВ, яке "Мотору" не повертають, через можливі порушення.

Разом із тим кожен із постальників ДП "Луцький ремотний завод "Мотор" відчуває на собі тиск різних фіскальних структур, які намагаються визнати договори між партнерами не дійсними.

Вислухавши доповідача, члени комісії вирішили звернутися до ДФС з проханням проінформувати про результати перевірок та не допустити зупинки роботи заводу.

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 лютого 2020
08:21
20 лютого 2020