Поділитись:

На Волині просять полатати дорогу, яку "розбили" вантажівки

П'ятниця, 08 липня 2016, 13:51

Мер міста Рожище В'ячеслав Поліщук просить знайти в обласному бюджеті 2,5 мільйона гривень на ремонт вулиці Промислової, покриття якої повністю зруйнували вантажівки, які возять пісок із кар'єрів.

Про це він повідомив 8 липня під час засідання постійної комісії Волиньради з питань екології, раціонального використання природних ресурсів, – інформує Волинське Агентство Розслідувань.

Зі слів Поліщука, внаслідок руху автомобілів вулицею Промисловою, яка має звуження, руйнується навіть житло мешканців. Дорога ж украй розбита і потребує капітального ремонту. Улітку вантажопотік автомобілів збільшився і становить 10-15 завантажених авто на годину.

Ділянка дороги, яка потребує ремонту, має протяжність 2,5 кілометра і, за попередніми оцінками, вартість ремонту сягне 2,5 мільйона. Тож, він попросив знайти ці кошти у місцевому бюджеті.

Натомість голова Волинської облдержадміністрації Володимир Гунчик каже, що фінансування можливе лише у співвідношенні 50 на 50. "Візьміть за руки власників кар'єрів, районну владу, скооперуйтеся", – сказав Гунчик та порадив шукати грошей у місті, а також встановлювати знаки про заборону руху чи ваги.

Проте мер Рожища каже, що таке фінансування неможливе, адже вартість ремонту – 2,5 мільйона гривень, а це половина бюджету міста. Та й інші вулиці, якими рухаються автівки, ремонтують коштом міста. На вулиці ж Промисловій ситуація критична.

Екс-депутат Верховної Ради Юрій Богун нагадав, що автомобілі обминають ями по узбіччю, де лежить газова труба. Тож, якщо не запобігти ситуації, може статися катастрофа. За словами екс-нардепа, є висновок облавтодору, за яким вулиця непридатна для такого інтенсивного вантажопотоку.

Представники Рожища обурилися, що з міста возять пісок на розбудову Луцька, а відремонтувати вулицю немає коштів. Від цього страждають рожищани.

Гунчик зауважив, що виділення коштів буде несправедливим щодо інших районів, звідки возять, скажімо, ліс. У результаті Гунчик порадив звернутися до нього як до голови ОДА з проханням розробити проект і кошторис ремонту дороги за рахунок власника дороги.

Надрукувати
мітки:
коментарів
21 жовтня 2019
18 жовтня 2019
17 жовтня 2019
11 жовтня 2019
09 жовтня 2019
08 жовтня 2019
07 жовтня 2019
04 жовтня 2019
03 жовтня 2019
02 жовтня 2019
01 жовтня 2019