Поділитись:

«Модерн-Експо» візьме участь у престижній виставці в Каїрі

Вівторок, 03 листопада 2015, 10:41

Міжнародний холдинг "Модерн-Експо" спільно з компанією-партнером Frigo Trade вперше прийматиме участь у 35-й виставці готельного бізнесу та кейтирингового обладнання HACE 2015.

Захід відбудеться упродовж 9-12 листопада 2015 року у виставковий Центр International Convention & Exhibition Center у Каїрі. Про це йдеться на офіційному сайті компанії.

Виставка позиціонує себе як провідний Форум, що об'єднує найбільших виробників у сфері постачання готелів та обладнання підприємств громадського харчування, готелів, кафе і ресторанів і супермаркетів. Площа виставкового залу цьогоріч очікується близько 13000 кв. м., де свою продукцію продемонструють 250 учасників з різних куточків світу.

На стенді "Модерн-Експо" будуть представлені торгові стелажі, касові бокси, холодильне та POS-обладнання. Також гості заходу матимуть нагоду ознайомитися з широким асортиментом рішень для закладів громадського харчування, а саме кейтеринговим обладнанням від "Модерн-Експо".

Нагадаємо, що міжнародний холдинг "Модерн-Експо" є виробником та постачальником комплексних рішень для рітейлу, експортує свою продукцію до 56-ти країн та має представництва у провідних столицях світу, серед яких офіс у Дубаї (ОАЕ).

Надрукувати
мітки:
коментарів