Поділитись:

СБУ розслідує незаконний обіг деревини волинським лісгоспом

Четвер, 14 липня 2016, 15:13

Справою про незаконний обіг деревини ДП СЛАП "Камінь-Каширськагроліс" займається Служба Безпеки України.

Окрім того, за результатами перевірки фінансово-господарської діяльності вищезазначеного лісгоспу Державне агентство лісових ресурсів прийняло рішення про розірвання контракту із керівником підприємства Сергієм Вовком, – інформує прес-служба Волинського ОУЛМГ.

Матеріали перевірки направлені у правоохоронні органи Волинської області. Крім того, розслідуванням справ про незаконний обіг деревини займається Служба Безпеки України.

У рамках кримінального провадження, відкритого Службою Безпеки України спільно із Державною фіскальною службою України щодо незаконного експорту пиломатеріалів Волинським ОУЛМГ, відповідно до наказів №56 від 17 травня 2016 р. та №61 від 20 травня 2016 р. проведено перевірку дотримання норм, правил та інших нормативно-правових актів із ведення лісового господарства та виявлення незаконних рубок, окремих питань виробничо-господарської діяльності за період із 2015 р. по звітний період цього року у ДП "Камінь-Каширськагроліс". В ході перевірки виявлено самовільні рубки деревини на значні суми. Це свідчить про неналежну роботу лісової охорони та керівництва держлісгоспу.

Крім того, на ДП СЛАП "Камінь-Каширськагроліс" виявлено порушення у веденні бухгалтерського обліку підприємства, зафіксовано незадовільний рівень роботи із розвитку лісової інфраструктури, невиконання у планових об'ємах рубок освітлень, прочищень та проріджень при одночасному перевиконанні у 2-3 рази за об'ємом та площею планів по вибірково-санітарних та інших рубок.

Інформація щодо обсягів заготівлі та реалізації продукції на підприємстві не відповідає реальній кількості деревини, відображеній у системі електронного обліку, що свідчить про незадовільний рівень ведення ЕОД.

Також під час перевірки встановлено факти недостовірного відображення в обліку норм використання сировини на випуск готової продукції (завищення собівартості), безпідставного списання техматеріалів та нарахування заробітної плати. Загальна сума нанесених державі збитків становить більше 8 млн грн.

Серед виявлених порушень – недоліки при веденні кадрового обліку та діловодства, факти порушення Закону України "Про охорону праці" та ін.

У Державному агентстві лісових ресурсів вважають неприпустимим перебування керівника на посаді у зв'язку із виявленням такого об'єму порушень на ввіреному підприємстві.

Надрукувати
мітки:
коментарів
16 січня 2019
09 січня 2019
02 січня 2019
23 грудня 2018
18 грудня 2018
14 грудня 2018
12 грудня 2018
08 грудня 2018
07 грудня 2018
01 грудня 2018
26 листопада 2018
16 листопада 2018