Поділитись:

Луцька «Волинь» з розгромним рахунком програла «Чорноморцю»

Четвер, 25 червня 2020, 21:20

У матчі 20 туру Першої ліги одеський "Чорноморець" приймав луцьку "Волинь" і обіграв гостей.

Діями луцької команди керував Павло Котовенко. Головний тренер команди Андрій Тлумак і його перший помічник Андрій Сапуга залишилися у Луцьку, – пише ІА ВолиньPost.

У першому таймі матчу команди обмінялися забитими голами. На 18-ій хвилині Волошинович вивів вперед гостей. А наприкінці тайму Авагімян зрівняв рахунок – 1:1. За цього рахунку команди пішли на перерву.

На старті другого тайму матчу на думку арбітра Цюпа у власному штрафному майданчику порушив правила і було призначено пенальті, яке реалізував Клименко. Також Цюпа отримав червону картку і гості залишилися у меншості. А на 74-ій хвилині Янаков забив третій гол у ворота Волині.

На 87-ій хвилині матчу гості, граючи в меншості, відіграли один гол – відзначився Климець. А в у наступній атаці після помилки Літовченка Яловенко збільшив рахунок. А далі Яловенко оформив дубль – 5:2.