Поділитись:

Волиняни за 10 місяців сплатили 2,5 мільярда гривень податків

Вівторок, 03 листопада 2015, 12:40

До бюджетів всіх рівнів від волинських платників податків протягом січня – жовтня 2015 року надійшло 2,5 мільярда гривень податкових платежів.

Таким чином, сума податкових надходжень нинішнього року перевищує минулорічні показники на 755,2 мільйона гривень, - інформує координаційно-моніторингове управління ГУ ДФС у Волинській області.

Як свідчить аналітика, на Волині податки і збори рівномірно та ритмічно спрямовувалися як до держбюджету, так і місцевих скарбниць. Разом з тим, до загального фонду держбюджету цього року волинські платники податків перерахували 1,2 мільярда гривень.

"Темпи надходжень до держбюджету з Волині випереджають показники 2014 року на 65,5 відсотка. А це означає, що внесок бізнесу Волині до держбюджету цього року зріс на 464 мільйони гривень. Значною мірою цей приріст обумовлений загальним збільшенням сплати рентної плати і податку на прибуток. Однак, не варто недооцінювати підвищення ролі аналітичної складової в роботі волинських фіскалів", - зазначає в.о. начальника ГУ ДФС у Волинській області Олександр Юристовський.

Як запевняє керівник ГУ відомства в області, електронні сервіси, пропоновані ДФС України, - реальна допомога платникам податків у виконанні своїх податкових зобов'язань, а для працівникам органів ДФС – додатковий інструмент аналітики та реагування на можливі ризики.

"Сучасний рівень інформаційних технологій вимагає від працівників органів ДФС роботи не по шаблону, а щоденної уваги та акцентів на ймовірні ризики а наповнені бюджетів. Зважаючи на постійне вдосконалення існуючих електронних сервісів, виявляти потенційні ризики, зокрема факти безпідставного формування податкового кредиту чи збитковості, фіскали можуть більш оперативно та якісно", - підкреслив Олександр Юристовський.

Надрукувати
мітки:
коментарів