Поділитись:

В Україні другий місяць фіксують зниження цін

Вівторок, 09 серпня 2016, 08:19

Ціни на споживчому ринку в липні 2016 року порівняно з попереднім місяцем знизилися на 0,1%, з початку року – зросли на 4,8%.

Про це повідомили у Державній службі статистики, – пише Економічна правда.

Як наголошується, на споживчому ринку в липні ціни на продукти харчування та безалкогольні напої знизилися на 0,9%.

"Найбільше (на 20,1%) подешевшали овочі. На 2,3-0,1% знизилися ціни на сало, рис, кисломолочну продукцію, масло, цукор, рибу та продукти з риби, молоко. Водночас на 3,9-0,7% подорожчали яйця, фрукти, продукти переробки зернових, м'ясо та м'ясопродукти, соняшникова олія", – йдеться у повідомленні.

Згідно з повідомленням, ціни на алкогольні напої та тютюнові вироби зросли на 2,5%, що головним чином пов'язано з подорожчанням тютюнових виробів на 3,7%. Одяг і взуття подешевшали на 3,5%, зокрема, взуття – на 4%, одяг – на 3,3%.

"Зростання цін (тарифів) на житло, воду, електроенергію, газ та інші види палива на 1,7% відбулося в першу чергу за рахунок підвищення тарифів на гарячу воду в 1,6 разу", – йдеться у повідомленні.

"Підвищення цін на транспорт у цілому на 0,4% в основному спричинено подорожчанням палива та мастил на 0,5%, перевезень автодорожним транспортом - на 0,4%. Разом з тим на 0,6% подешевшали автомобілі", – повідомляє Українська правда.

Надрукувати
мітки:
коментарів