Поділитись:

Генштаб анонсував демобілізацію 6-ої хвилі

Середа, 17 серпня 2016, 08:19

Генеральний штаб розробляє проект указу Президента про звільнення військовослужбовців 6-ї хвилі мобілізації.

Генеральний штаб ЗС України опрацьовує проект указу щодо звільнення з військової служби військовослужбовців, мобілізованих під час 6-ї черги (третя черга осіб, мобілізованих відповідно до Указу Президента України від 14.01.2015 № 15). Про це під час брифінгу у прес-центрі Міністерства оборони повідомив тимчасовий виконувач обов'язків начальника головного управління персоналу – заступника начальника Генерального штабу Збройних Сил України генерал-майор Володимир Талалай, – інформує прес-служба Генштабу.

"Звільнені у запас військовослужбовці в обов'язковому порядку зараховуються до оперативного військового резерву першої черги. Питаннями соціального захисту звільнених опікуються військові комісаріати за місцем їх реєстрації або проживання. Тому звільнені у запас військовослужбовці мають не пізніше 5 днів з дня вибуття з військової частини стати на військовий облік у військовому комісаріаті", – наголосив генерал-майор Володимир Талалай.

Звільнення буде проведено протягом двох місяців з моменту опублікування указу. Задля планомірного звільнення, яке не має зашкодити боєздатності, у військових частинах та у штабах оперативних командувань розробляються списки та плани-графіки звільнення особового складу.

Надрукувати
мітки:
коментарів