Поділитись:

На Волині відкрили нову лісову дорогу

Середа, 04 листопада 2015, 10:56

У Камінь-Каширському районі здали в експлуатацію лісову дорогу у Добренському лісництві.

Протяжність цієї лісової дороги – 4,6 км, з них 2,6 км – зі щебеневим покриттям, - інформує прес-служба Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства.

"Лісогосподарству її будівництво обійшлося в 1млн 270 тис. грн. Окрім господарського призначення, вона має протипожежне і соціальне. Загалом же, за п'ять років, доки діє програма "Ліси України", силами лісівників ДП "Камінь-Каширське ЛГ" побудувало 48 км лісових доріг, зокрема у Карпилівському, Стобихівському, Сошичненському і ось цього року у Добренському лісництвах", - – розповів директор ДП "Камінь-Каширське ЛГ" В'ячеслав Кузьмич.

В. о. начальника ВОУЛМГ Олександр Кватирко виступає за добудову цієї дороги, яка проходить через три мости і веде від с. Видричі до межі Камінь-Каширського р-ну із Ратнівським. Всього 500 м залишається до с. Адамівка – крайнього з боку Ратнівщини. Тож і його жителі, і керівництво р-ну вже подумують, як поставити цю дорогу на службу сільських громад Ратнівщини.

У протилежному напрямку знаходиться с. Теклино Камінь-Каширського р-ну. Тож у перспективі ця лісова дорога може поєднати Адамівку і з цим селом-сусідом по інший бік лісу, закільцювавши усі три віддалені поліські села – Видричі, Теклине та Адамівка, служитиме не тільки лісівникам, а й місцевим громадам.

Тут ягідні і грибні місця, у літні місяці буває багато людей, тож лісівники в урочищі Смільне обабіч лісової дороги побудували ошатний рекреаційний пункт. Сприяли будівництву лісового путівця та його інфраструктури також лісничий Добренського лісництва Андрій Мись, майстри лісу Валентин Пась, Микола Мартинюк, бухгалтер Віра Вакуліч, інші працівники держлісгоспу. Важливо було не порушити гідрологічний режим місцевості, тож перш, аніж робити дорогу, добре попрацювали гідрологи.

Подбали лісівники і про водопій для диких мешканців, адже цей глухий ліс багатий на птаство і звірів.

Надрукувати
мітки:
коментарів