Поділитись:

"Я люблю Луцьк": біля замку Любарта буде фотозона

П'ятниця, 19 серпня 2016, 11:23

Гігантські літери "Я люблю Луцьк" встановлять у Луцьку: на День міста, 20 серпня вони будуть стояти на Замковій площі, а на День Незалежності їх встановлять на Театральному майдані у центрі міста.

Висота цих літер – 1,5 метра, довжина усього напису - близько 8 метрів, – передає Волинь24.

Як розповіла начальник організаційного відділу Луцької міської ради Олена Барська, ця фотоатракція буде мобільною: її встановлюватимуть там, де у місті проводитимуться масові чи святкові заходи.

Де будуть стояти літери в період між такими подіями, у мерії поки не вирішили. Проте найвірогідніше – на Замковій площі чи у центрі міста.

Як розповіли у мерії, букви виготовили за фінансового сприяння керівника компанії "Волинь-зерно-продукт" Євгена Дудки та очільника "Луцькавтодору" Юрія Ольхового. Трохи менше третини вартості конструкцій виділили з бюджету Луцька - уточнили у міськраді.

У четвер, 18 серпня літери уже привезли до Луцька. Наразі вони "чекають" на території замку (див. на фото Анни Єкименко-Поліщук), аби до суботи їх встановили на площі перед замком.

Першим на фоні цих літер має намір сфотографуватися міський голова Микола Романюк: саме з такою світлиною мер хоче в інтернеті привітати лучан з днем міста.

Надрукувати
мітки:
коментарів
16:08
15 лютого 2020
14:30
14 лютого 2020
15:20