Поділитись:

Оштрафували директора волинського підприємства

П'ятниця, 19 серпня 2016, 13:06

Управління Держпраці у Волинській області вказує, що директор ковельського комунального підприємства "Добробут" Леонід Демчук за період з вересня 2014 року до червня 2016 року допустив порушення вимог законодавства про працю.

На підприємстві укладено колективний договір між адміністрацією та трудовим колективом, за яким визначено строки виплати заробітної плати – 15 та 5 числа, – передає Kowel.com.ua.

Однак зарплата постійно виплачувалася не в установлені терміни. Затримувалися виплати звільненим працівникам внаслідок розірвання трудових договорів, порушувався порядок при прийнятті на роботу, надання та оплати щорічних відпусток тощо.

У судовому засіданні директор Леонід Демчук свою провину визнав частково, пояснив, що дійсно не проконтролював належно кадрову роботу, однак, в даний час це питання виправлено, а щодо невчасної сплати коштів, то така ситуація склалась через відсутність фінансування підприємства з міського бюджету.

Суд визнав керівника комунального підприємства "Добробут" таким, що вчинив адміністративне правопорушення, та оштрафував його на 510 гривень.

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 лютого 2019
14 лютого 2019