Поділитись:

У Волинській ОДА створюють управління інвестицій та міжнародного співробітництва

Середа, 04 листопада 2015, 11:22

Управління займатиметься координацією дій всіх структур області, які ведуть роботу із залучення інвестицій та грантів, а також координацією структур влади під час формування бюджетів.

Продовжується реорганізація структури ОДА, уже завершені перші два етапи процедури: ліквідовано департаменти економіки і міжнародного співробітництва та скорочено 52 працівника, - інформує Волинська правда.

Голова Волинської ОДА Володимир Гунчик наголошує, що попри критику, створення такого управління необхідне. Гунчик навів приклад сільської ради у Шацькому районі, яка підписала з поляками угоду про транскордонне співробітництво, не поставивши до відома ні облраду, ні ОДА. Коли ж настав час виконувати свої зобов`язання, сільська рада звернулася до обладміністрації з проханням допомогти та виділити понад 1 мільйон гривень на виконання угоди.

Таким чином, Володимир Гунчик зазначає, що усі питання щодо залучення інвестицій та розвитку регіону повинні бути скоординовані з обласною владою. Оскільки в області працюють великі проекти, зокрема з розвитку медицини, ремонту та відновлення доріг тощо, дуже важливою є координація усіх структур.

"Дуже важливо, щоб по кожному проекту обласна влада виступала страхувальником цих проектів та сприяла їх розвитку, а не була пожежником, котрий повинен гасити пожежу, бо проект горить", - додав Гунчик.

Надрукувати
мітки:
коментарів