Поділитись:

Волинські чиновники перемогли в міністерському конкурсі

Середа, 06 січня 2016, 15:37

Міністерство екології та природних ресурсів України проводило конкурс серед колективів земле- та водокористувачів.

Луцьке міжрайонне управління водного господарства перемогло з проектом відновлення природного джерела у селі Воротнів під Луцьком, -повідомляє газета "День"

Облагороджене джерело досить потужне. Щогодини воно видає на поверхню дев'ять кубометрів води. Як свідчать результати лабораторних аналізів, вода дуже чиста і не містить жодних шкідливих речовин. Поруч з джерелом облаштовано купальню з роздягальнею. Температура води, щоправда невисока, усього 9-10 градусів, однак завжди є охочі тут покупатися.

Неподалік є ще одне джерело, навіть потужніше, ніж вже очищене. Обидва вони наповнюють водою місцеву річку Зеленку, яка живить каскад великих ставів у селі Лище. На берегах річки - зарослі дикої м'яти та інших цілющих трав.

"Волинь є не тільки краєм озер і лісів, а ще й краєм сотень цілющих джерел, які у наших краях називають ласкаво "криничками". Тільки за останні 10 років Волинське обласне управління водного господарства повернуло до життя понад 70 джерел. І відновлювати їх починали першими в Україні. "Криничка" у Воротневі – це остання їхня робота, яку водники виконують за зекономлені кошти, а часто і просто безкоштовно, заради того, аби цілюща вода радувала людей. Бо джерело має жити", - пише видання.

Надрукувати
мітки:
коментарів