Поділитись:

Паралімпіада: в України три нові медалі та один рекорд

Понеділок, 12 вересня 2016, 19:29

Українські паралімпійці завоювали ще три медалі на Паралімпійських іграх у Ріо-де-Жанейро.

Спринтер Ігор Цвєтов отримав золоту нагороду, встановивши новий паралімпійський рекорд на дистанції 200 м – 25.11 секунд, – повідомляє Укрінформ.

"Срібло" у жіночому забігу на 200 м узяла легкоатлетка Оксана Ботурчук, яка показала результат 23.65 секунд. Вища нагорода дісталася кубинці Омарі Дюранд, яка пройшла дистанцію за 23.05.

Крім того, Роман Павлик приніс Україні бронзову нагороду у стрибках у довжину. Результат нашого спортсмена – 5,61 м. "Золото" у цій дисципліні виборов Брейден Девідсон з Австралії (5,62 м), "срібло" – бразилець Родріго Перрейра Да Сілва (5,62).

Нагадаємо, що Україна утримує третє місце у загальному медальному заліку Паралімпіади-2016.