Поділитись:

У Луцьку може з'явитися "Уявний туризм"

Четвер, 07 січня 2016, 16:10

Зустрічі з носіями англійської, "уявний туризм", велошкола – це та ще багато нового може запропонувати Луцьк туристам та городянам у 2016.

Для того, щоб люди змогли розслабитися після важкого робочого дня у Центрі туристичної інформації та послуг планують ввести нову практику – уявний туризм, - розповіла Волинському інформаційному порталу директор Центру туристичної інформації та послуг у Луцьку Катерина Теслюк.

"Ми б хотіли проводити чайні церемонії, на яких люди могли б уявити себе на чаюванні в Китаї чи в Англії. Вони б розмовляли про те, куди вони б хотіли поїхати, чи де вони себе уявляють", - розповідає директор.

Також у Центрі намагаються втілити в життя новий проект стосовно співпраці з корпусом миру. Можливо, вже в новому навчальному році студенти матимуть можливість поспілкуватися з носіями англійської мови на базі Інституту філології та журналістики СНУ імені Лесі Українки. Поки таку можливість обговорюють з владою. Окрім цього, лучани зможуть дешево взяти напрокат велосипед на добу, щоб добиратися на роботу.

"Якщо людина працює неподалік від нас вона зможе залишати свій транспорт на велопарковці Центру, а ввечері забирати і їхати додому", - ділиться Катерина Теслюк. Така опція буде коштувати вдвічі дешевше ніж звичайний прокат на добу.

Для дітей Центр туристичної інформації та послуг продовжить організовувати велошколу. Усі охочі зможуть навчитися володіти двоколісним конем, відвідуючи заняття по суботах. "Ідей багато, - підсумовує пані Катерина", - не вистачає лише грошей".

Надрукувати
мітки:
коментарів