Поділитись:

"Любарт" переміг у дебютному матчі в Першій лізі

Вівторок, 18 травня 2021, 20:25
«Любарт» переміг у дебютному матчі в Першій лізі

ФК "Любарт" з перемоги розпочав свої виступи у Чемпіонаті України з футзалу серед команд Першої ліги.

Так, у дебютному матчі, який відбувся у Луцьку, князі здолали львівську "Енергію-2" з рахунком 2:1.

На четвертій хвилині рахунок у матчі відкрили гості. Відзначився Назар Лютий. Проте вже на сьомій хвилині досвідчений Сергій Степанюк зрівняв рахунок. Переможний гол забив граючий спортивний директор волинян Сергій Піддубний

Нагадаємо, цього року для участі в Першій лізі заявилося 12 команд. Їх розбили на чотири групи по три колективи у кожній. "Любарт" боротиметься за вихід у 1/4 з КІВС «Енергія-2» (Львів) та «Кардинал-Рівнестандарт» (Рівне). Груповий етап пройде в два з'їзні тури: у Луцьку (який триває) та Рівному.

Завтра о 13:00 в Луцьку зіграють "Енергія-2" та "Кардинал-Рівнестандарт". "Любарт" з "Кардиналом" зустрінеться у четвер. Матч відбудеться на паркеті "Арени спорт" о 18:00.