Поділитись:

"Наш Край" увійшов в 2016 рік з 202 магазинами

П'ятниця, 08 січня 2016, 12:15

VolWest Group, керуюча компанія мережі супермаркетів "Наш Край", відкрила на умовах франчайзингу 2 нових магазини в Одеській та Київській областях 30 грудня 2015.

"Наш Край" у форматі "експрес" відкрився в Котовську Одеської обл. Торгова площа закладу - 70 м.кв. Покупців обслуговує 2 каси. Також 30 грудня, "Наш Край" у форматі "експрес" відкрився у Бучі Київської обл. Торгова площа - 45 кв.м. Для покупців працює одна каса, - повідомляє сайт RetailStudio.

У всіх нововідкритих торгових точках присутні відділи власної випічки.

Протягом 2015 мережа "Наш Край" поповнилася 42 новими торговими точками, у тому числі в чотирьох нових областях - Запорізькій, Харківській, Чернігівській та Одеській.

"Зараз в мережі супермаркетів" Наш Край "працює 202 торгівельних заклади в 17 регіонах України. Отже, мережа супермаркетів "Наш Край" успішно зберігає за собою статус лідера ринку франчайзингу рітейлу України", - повідомили у рітейлера.

Мережа супермаркетів "Наш Край" розвивається в Україні з 2001 року в трьох форматах: супермаркет, "магазин біля будинку" і "експрес" торговою площею від 200 кв.м до 1,6 тис. кв.м та асортиментом до 12 тис. найменувань .

Система франчайзингу діє в мережі з 2004 року.

Стратегічне та операційне управління проектом здійснює інвестиційна компанія VolWest Group (Луцьк).

Слоган рітейлера - "Наш Край" - гостинність, свіжість, завжди вигідно - це по-нашому!

Надрукувати
мітки:
коментарів