Поділитись:

Заявку на реєстрацію шлюбу тепер можна подати онлайн

Четвер, 22 вересня 2016, 18:51

На порталі iGov, де багато держпослуг доступні онлайн, запустили ще один затребуваний сервіс. Тепер тут можна подати заяву на реєстрацію шлюбу.

Про це повідомив AIN.ua координатор iGov Дмитро Дубілет.

Щоб подати заяву в онлайні, потрібно вибрати регіон (наразі доступна послуга лише в Дніпропетровській області), авторизуватися (за допомогою BankID або цифрового підпису) і вибрати РАГС, в якому буде проводитися церемонія. Щоб полегшити вибір, на iGov відразу виводяться фото залів РАГСів.

Зі слів Дубілета, хоча послуга доступна поки що в одній області, міністр юстиції вже погодив її запуск у всій країні з жовтня 2016 року.

Можна вибрати тип церемонії (проста або урочиста), дату і час проведення, потім заповнити дані про громадян, що одружуються, та сплатити мито.

Заявку перевірить співробітник РАГСу, і якщо з нею все в порядку, заявнику прийде заповнений бланк на пошту. Його можна підписати електронним підписом. Якщо її немає, його потрібно роздрукувати і принести в РАГС.

Все вищеописане супроводжується інструкціями поштою і SMS, щоб користувач не заплутався. Наприкінці його попросять заповнити онлайн-форму про якість обслуговування.

Надрукувати
мітки:
коментарів
15 лютого 2019
14 лютого 2019
13 лютого 2019