Поділитись:

Мілевський відмовився грати за "Волинь"

Четвер, 22 вересня 2016, 09:25

Артем Мілевський влітку отримав пропозицію про перехід у луцьку "Волинь", однак відмовився від такого варіанту продовження кар'єри.

Про це розповів агент футболіста Олександр Панков, – пише ZN.ua.

"Були пропозиції з України. Мені стало дуже цікаво, коли нам зателефонували з Луцька, з "Волині". Сказали, що Віталій Кварцяний готовий взяти Артема, повернути його в збірну України, повернути його на високий рівень. Я сказав: "Спасибі велике. Ми поки не готові", – розповів Панков, також зазначивши, що у Мілевського були пропозиції з Австралії, Болгарії, Греції та Румунії.

"Тосно" український форвард, за словами агента, вибрав через дворічний контракт: "Зарплата не така велика, щоб прогодувати сім'ю (сміється).Але основним при переході був не фактор зарплати, а концепція розвитку подальшої кар'єри Мілевського. Так, багато хто каже, мовляв, що за "Тосно", перша ліга, для чого, чому, куди?! Але це команда, яка ставить максимальну задачу – вони хочуть вийти в Прем'єр-лігу і там закріпитися. Ми дуже вдячні керівництву клубу, тому що для нас був пріоритетом дворічний контракт. Ну уявіть, що за три з половиною роки людина поміняла п'ять команд. Це ненормально. Артему вже не 22 роки, а 32 виповниться в січні. Йому потрібна стабільність".

Надрукувати
мітки:
коментарів
09:05
20 лютого 2019
20:00
15:33
19 лютого 2019
20:00