Поділитись:

Луцький художник позмагається за 7 тисяч фунтів у Великій Британії

П'ятниця, 06 листопада 2015, 11:39
466
0
0
0

Луцький митець Дмитро Микитенко з Луцька, також відомий як AZO, подав заявку на міжнародний конкурс для художників з Великобританії та України.

Переможець глядацького голосування отримає 5000 британських фунтів стерлінгів у формі покриття витрат на їх роботу, проект чи виставку для підтримки їх майбутніх творчих починань. Голосування тривало в режимі онлайн до 3 листопада, переможця оголосять 23 листопада, - повідомляє Таблоїд Волині.

UK/raine четверта сумісна праця між Фондом Firtash Foundation та Saatchi Gallery в рамках Українських днів у Великій британії. Premonition: Ukrainian Art Now "Передчуття: українське мистецтво сьогодні" Saatchi Gallery з 9 жовтня по 3 листопада 2014 року.

"Передчуття: українське мистецтво сьогодні" найбільш широко представляє українське сучасне мистецтво у Великобританії. Тут представлено майже 80 робіт 38 сучасних художників. Виставка привернула увагу 137,438 відвідувачів (5,494 відвідувачів в день), що зробило виставку у Великобританії популярнішою та допомогло потрапити в топ-20 найбільш відвідуваних виставок у 2014 році.

UK/raine є першим відкритим конкурсом для всіх молодих художників з Великобританії та України віком від 18 до 35 років. Призовий фонд становить £75,000, він скерований на підтримку найбільш обдарованих творчих молодих художників, у тому числі студентів, які живуть і працюють у Великобританії або в Україні, або народжених в обох країнах.

Художники можуть додати свою роботу через веб-сайт Saatchi Gallery в одну з п'яти категорій: інсталяція, новітні медіа (в тому числі відео і фотографії), живопис, скульптури і вуличне мистецтво.

Списку із 30 художників (шість з кожної категорії) буде надана можливість виставляти свої роботи на одному поверсі Saatchi Gallery для місячної виставки, яка відбудеться з 24 листопада 2015 року по 3 січня 2016. Переможця з кожної з категорії та головного переможця буде обрано групою відомих міжнародних суддів, у тому числі: Джонсон Чанг - Засновник Asia Art Archive,Найджел Херст - генеральний директор Saatchi Gallery, Апінан Пошианда - міністр культури Таїланду, та Олександр Соловйов - український автор і куратор. Також буде визначений переможець окремого громадського голосування. Всі переможці будуть оголошені на презентації виставки і закритого VIP перегляду, у Лондоні 23 листопада 2015.

Переможці кожної категорії отримають 10 000 британських фунтів стерлінгів. Переможець конкурсу отримає 20 000 британських фунтів стерлінгів.

466
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
#Сім_сорок: дика мода на тварин
Пам’ятаєте раніше в усіх нічний клубах країни, чи модних закладах ...
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...