Поділитись:

Волинські важкоатлети стали призерами чемпіонату України (фото)

П'ятниця, 22 жовтня 2021, 14:28

Волиняни-важкоатлети вибороли три медалі чемпіонату України з важкої атлетики серед спортсменів дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних ліцеїв,

Про це повідомляє Суспільне, посилаючись на повідомлення в фейсбуці Департаменту молоді та спорту Луцької міськради.

Змагання розпочалися 18 жовтня у місті Поляна, Закарпатської області.

Загалом у чемпіонаті беруть участь понад 240 спортсменів. Волинянка Ольга Ганіч здобула бронзову нагороду у ваговій категорії 55 кг з результатом 123 кг.

Анастасія Степанюк виборола срібну медаль у ваговій категорії 76 кг, набравши в сумі двоборства 170 кг. Важкоатлетка – майстер спорту України.

Третю медаль для Волині завоював майстер спорту України – Давид Костюк. У двоборстві у ваговій категорії 73 кг спортсмен виборов «срібло».

Усі призери чемпіонату з Волині – вихованці комунального закладу ДЮСШ Луцької міськради. Змагання завершаться 23 жовтня.

Волинські важкоатлети стали призерами чемпіонату України (фото)Волинські важкоатлети стали призерами чемпіонату України (фото)