Поділитись:

Ветлівчани більше не хочуть бачити в селі Надію Савченко

Четвер, 13 жовтня 2016, 17:50
Ветлівчани більше не хочуть бачити в селі Надію Савченко

У Ветлах вже тривалий час не стихає конфлікт щодо несправедливої, на думку місцевих мешканців, делімітації і демаркації державного кордону, відповідно до якої значна частина української території, ствердують люди, відходить до Білорусі.

У липні у Ветлах відбулася міжвідомча нарада з участю голови Волинської обласної ради Ігоря Палиці та народного депутата Тараса Батенка, – пише газета "День".

Обласна рада створила міжвідомчу комісію, аби спільно вияснити хід проведення демаркаційних процесів на кордоні з Білоруссю та підтримала звернення до Верховної Ради України щодо утворення тимчасової спеціальної комісії із проведення ревізії документів делімітації кордонів. На обласну насамперед комісію і покладають останні надії ветлівчани. Бо відповідь, яку отримав днями депутат Любешівської районної ради Михайло Кирилюк на свій запит до народного депутата Надії Савченко, глибоко ветлівчан розчарував.

Савченко побувала у Ветлах (будучи на фестивалі "Бандерштат" у Луцьку) у серпні. Начебто "на прохання громади", проте хто її запрошував, залишилося таємницею. Ветлівчани показали їй межу між Україною та Білоруссю, меліоративні канали, навколо яких і точаться суперечки щодо того, де чий. Бо за межею одного і мала б пройти лінія державного кордону. Тоді Савченко коментувала побачене словами, що "ветлівське" питання" є загальнонаціональним, а тому потребує детального вивчення і швидкої реакції з боку офіційного Києва". Нині ж вона повідомила Кирилюку, що бачила документи у справі делімітації і демаркації кордону, і у них нічого вже не змінити.

Ветлівський сільський голова Любов Павлік каже, що тепер ветлівчани не хочуть більше бачити у себе в селі Надію Савченко, Семена Семенченка, котрий також "залітав" у село і обіцявся вияснити й допомогти. Адже ветлівчани мають чимало підстав не довіряти офіційним документам та запевненням чиновників різного рангу. Любов Павлік вже має на руках документи, що спірний канал споруджували таки українці, Камінь-Каширський лісгосп. Яким чином він за новими угодами відійшов Білорусі, і треба було вияснити, і про те й просили заїжджих "обранців".

ЧИТАТИ ТАКОЖ: САВЧЕНКО У ЛУЦЬКУ СКАЗАЛА, ЧИ ПІДЕ ВОНА В ПРЕЗИДЕНТИ

Надрукувати
мітки:
коментарів