Поділитись:

На Волині придумали, як позбутися черг на кордоні з Польщею

П'ятниця, 21 жовтня 2016, 18:35

Волинські та польські митники обговорили взаємодію суміжних служб задля забезпечення безперешкодного руху транспорту.

20 жовтня в пункті пропуску "Ягодин-Дорохуськ", на польській стороні, відбулася міжнародна чотирьохстороння зустріч представників митних та прикордонних органів. Головна тема зустрічі – налагодження тісної співпраці між суміжними службами української та польської сторони задля забезпечення безперешкодного руху вантажних та пасажирських транспортних засобів через митний кордон України, – повідомляє прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Сторони відмітили щорічне зростання пасажиро- та вантажопотоку та виразили глибоке занепокоєння ситуацією щодо черг автомобілів перед пунктом пропуску як з української, так і з польської сторони, особливо наприкінці робочого тижня.

"Ми повинні опрацювати спільні критерії щодо оцінки організації роботи митних та прикордонних служб під час виконання контрольних функцій в пункті пропуску. Тільки виробивши однакові критерії як для української, так і для польської сторони, можливо забезпечити роботу пункту пропуску на паритетних засадах", – звернув увагу учасникам зустрічі виконувач обов'язків начальника Волинської митниці ДФС Віктор Кривіцький.

На зустрічі було прийнято рішення щодо забезпечення додаткових робочих місць наприкінці тижня, коли зростає навантаження на пункт пропуску – це першочергові заходи. Наступний крок – спільне опрацювання експертами чотирьох служб контрольних процедур в пункті пропуску "Ягодин-Дорохуськ" задля забезпечення максимальної уніфікації технологічний процесів.

Надрукувати
мітки:
коментарів
14 січня 2020
12 січня 2020
11 січня 2020
27 грудня 2019
24 грудня 2019
23 грудня 2019
22 грудня 2019
16 грудня 2019
11 грудня 2019