Поділитись:

На другий тур виборів на Волині ЦВК виділила мільйон

Понеділок, 09 листопада 2015, 16:59

Центральна виборча комісія затвердила розподіл субвенції з держбюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення повторного голосування з місцевих виборів 15 листопада 2015 року. Так, Волинській обласній державній адміністрації виділено 1 мільйон 37 тисяч 800 гривень, Рівненській ОДА – 856 тисяч 700 гривень. Про це повідомляє УНН з посиланням на прес-службу ЦВК.

Нагадаємо, у Луцьку 15 листопада обиратимуть міського голову. Як повідомлялося, в другий тур виборів мера вийшов представник УКРОПу Олександр Товстенюк та чинний мер, представник БПП "Солідарність" Микола Романюк.

Також на Волині призначено повторні вибори сільських голів.

Як повідомили у прес-службі ЦВК, 9 листопада відбулось чергове засідання Центральної виборчої комісії, яке провів Голова Комісії Михайло Охендовський.

"Комісія затвердила Розподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на підготовку і проведення повторного голосування з виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів 15 листопада 2015 року на суму 1 мільйон 894 тисячі 500 гривень. З цієї суми, Волинській обласній державній адміністрації виділено 1 мільйон 37 тисяч 800 гривень, Рівненській ОДА – 856 тисяч 700 гривень", - йдеться у повідомленні.

Як повідомили у прес-службі ЦВК, внесено також зміни до складу деяких ТВК, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів, сформованого постановою ЦВК від 6 вересня 2015 року № 230 "Про формування складу обласних, районних (крім районів в Автономній Республіці Крим), міських (міст обласного значення та міста Києва), районних у місті Києві виборчих комісій, що здійснюють підготовку та проведення місцевих виборів".

Надрукувати
мітки:
коментарів