Поділитись:

Домашній кабінет: як продуктивно працювати, не виходячи з дому

Понеділок, 09 листопада 2015, 17:25
1073
0
0
0

Сьогодні багато людей прагнуть крім звичайної роботи мати можливість додаткового заробітку. Найчастіше це дистанційна робота фрілансером, якою можна займатися, не виходячи з дому. Сучасна молодь знаходить у такому форматі особливу привабливість, адже це дозволяє зберігати свободу, незалежність і мобільність.

Але завжди є зворотна сторона: незручності, з якими доведеться зіткнутися кожному при спробах працювати віддалено.

Робочий запал: був та загув

Робота вдома пов'язана з певним ризиком. Кому захочеться виконувати поставлені завдання, коли поруч все таке домашнє, затишне та вабить відпочити? Адже дім створений для відпочинку, і налаштувати себе на робочий лад в таких умовах вкрай складно. Як же боротися зі спокусою кожні 15 хвилин прилягти на диван і відпочити від робочого процесу? Психологи радять ділити помешкання на зони: для роботи та відпочинку, і намагатися не працювати в зоні відпочинку, рівно як і не відпочивати на робочому місці. Це допоможе вам більше концентруватися на своїх завданнях і бути більш ефективним.

Потужний комп'ютер

Як правило, в офісі завжди кращі технічні умови для роботи: більш сучасні комп'ютери, більш швидкий інтернет, є кава-машина ... Удома ж старенький ноутбук зі швидкістю інтернету, в кращому випадку придатною тільки для того, щоб пошукати щось в інтернеті або перевірити пошту .

Тому остання тенденція серед фрілансерів - покупка потужних ноутбуків з великими екранами (не менше 15-17 дюймів), потужними багатоядерними процесорами (частотою не менше 2 ГГц) і обов'язково - великим об'ємом оперативної пам'яті (не менше 4 ГБ) плюс підтримкою найсучасніших швидкісних бездротових стандартів. Інакше якою б не була швидкість вашого провайдера, старий стандарт Wi-Fi її "обріже".

Швидкий інтернет

З приводу швидкості інтернету і вибору провайдера питання не менш важливе. Як варіант - нещодавно гарна пропозиція з'явилася у компанії ВОЛЯ, яка розігнала швидкість свого інтернету до 200 Мбіт / c. Якщо вам пощастило і ви перебуваєте в області покриття мережі цього провайдера, то проблем зі скачуванням або обміном великими обсягами інформації у вас не буде.

Лайфхак для батьків - якщо дитина не дає можливості навіть на півгодини попрацювати за комп'ютером, можна їй увімкнути дитячий канал з мультиками. До речі, ВОЛЯ разом зі своїм турбоінтернетом в пакеті "ВОЛЯ Турбо HD" дає зі знижкою підключення до ТБ, а це 150 каналів, включаючи 15 у форматі HD. Крім можливості на деякий час "вимкнути" дитину телебачення дасть можливість відпочити після важкого робочого дня.

Відпочинок на робочому місці

Питання, як організувати своє дозвілля там, де цілий день кипіла робота, непокоїть фрілансерів вже давно. Особливо якщо ви працюєте до пізнього вечора і можливості змінити обстановку після виконання всіх завдань вже немає. Але навіть півгодини, проведені на свіжому повітрі, або зміна роду діяльності допоможуть "освіжити" втомлений організм, відновити сили і ви знову будете готові до нових звершень.

Не бійтеся труднощів

І це головне. Адже фріланс це насамперед свобода: вибору виду, часу, місця і способу роботи. Які б незручності не приносила дистанційна робота, з цих ситуацій завжди можна знайти вихід. Як саме - ми вам підказали. Тепер вирішувати вам: для вас робота фрілансера чи ні.

1073
0
0
Надрукувати
мітки:
0 коментарів
#Сім_сорок: дика мода на тварин
Пам’ятаєте раніше в усіх нічний клубах країни, чи модних закладах ...
#Сім_сорок. Штраф за неготовність до снігу
Доки грім не гряне – дядько не перехреститься. Вислів далеко ...
#Сім_сорок. "Пенсійний фонд" чи "молоде-зелене": медицина по-українськи
До якого лікаря ви підете на прийом – молодого спеціаліста ...
#Сім_сорок. Батьківські вайбер-групи: поміч чи привід для скандалу
Не так давно дізналася, що мої друзі-батьки усі мають на ...
#Сім_сорок: право поліцейського і ДТП: що вчать у луцькій автошколі (дівоча версія)
Для того, аби ми, учні автошколи, дійсно вчили правила дорожнього ...
#Сім_сорок: жити-(не)смітити
Маленький песиміст в мені каже, що не скоро ідея з ...
#Сім_сорок. Коли бракує часу
Ви аналізували коли-небудь, скільки часу на день у вас забирає ...