Поділитись:

Зникнення "Волиньбаскету" ймовірне на 98%, – керівництво клубу

Понеділок, 07 листопада 2016, 21:00

У Луцьку через нестачу фінансування може припинити своє існування єдина в місті професійна баскетбольна команда "Волиньбаскет".

Комерційний директор спортивного клубу Роман Чайковський у коментарі діловому виданню Волині "Конкурент" розповів, що зникнення колективу ймовірне на 98%.

Відповідальним за фатальну ситуацію він називає голову Волинської обласної державної адміністрації Володимира Гунчика, який не виконав власних обіцянок.

"Ми постійно шукаємо спонсорів: і з губернатором, і без. Але цього року саме голова виступив гарантом. На жаль, через деякий час він зробив вигляд, ніби нічого нам не обіцяв", – каже чоловік.

Зазначимо, що два місяці тому керівництво "Волиньбаскету" та Володимир Гунчик спільно організували благодійний фонд, до якого вдалося залучити 235 тисяч гривень. За словами керівника ОДА, ці гроші надійшли на рахунки завдяки його переговорам із представниками бізнесу.

Своєю чергою Роман Чайковський зауважив, що інформація, озвучена головою, не відповідає дійсності.

"Він домовився про 115 тисяч гривень допомоги із 235. Інші 120 залучені безпосередньо клубом", – підкреслив директор.

Представник "Волиньбаскету" вважає, що команда забезпечила у Луцьку існування цього виду спорту на пристойному рівні, оскільки саме її тренери займаються розвитком дитячого баскетболу, влада при цьому залишається осторонь.

"Його слова, що держава та чиновники не повинні займатися фінансуванням професійних клубів, доцільні та правильні. Але вони зобов'язані створювати умови для залучення інвестицій у спорт, замість того, щоб "доїти" бізнесменів і розводити руками, коли потрібно надати підтримку", – резюмував Роман Чайковський.

Надрукувати
мітки:
коментарів
23 червня 2019
22 червня 2019