Поділитись:

На Волині закрили заправку "БРСМ-Нафти", щоб заблокувати роботу компанії?

П'ятниця, 11 листопада 2016, 14:00

Минулого тижня компанію "БРСМ-Нафта" (національну мережу автозаправних комплексів) сколихнула неприємна звістка – Генеральна прокуратура спільно з працівниками ДФС провели обшуки та наклали арешт на обладнання кількох нафтобаз, АЗС та офісних приміщень компанії.

Серед чотирьох АЗС "БРСМ-Нафта" у Волинській області було закрито одну, що в Луцьку на вулиці Глушець, 39а, яка не працює вже більше тижня.

Про причини перевірок компанії та закриття АЗС у Луцьку діловому виданню Волині "Конкурент" розповів прес-секретар компанії "БРСМ-Нафта" в Україні Віталій Максимов.

Із його слів, керівництво компанії вважає дії податкової інспекції незаконними.

"Податкова інспекція зайшла з обшуками на заправні станції та нафтобази компанії "БРСМ-Нафта" за, начеб-то, підозрою, що ми не заплатили податки. Але в ухвалі суду, який надавав дозвіл на обшуку, немає жодних посилань, на основі чого нас підозрюють у несплаті податків. Для цього б мала бути фінансова перевірка, і лише на її підставі нам можуть надати право на обшук. А такої перевірки не було. Дозвіл на обшук був наданий виключно на базі аналітичних довідок, які хтось написав у податковій про те, що можливо "БРСМ-Нафта" не заплатила грошей у бюджет. Але це нонсенс тому, що в правовому полі такого розуміння, як аналітична записка і що на її основі можна зайти з обшуком, немає. Немає логіки, звідки взявся цей мільярд, про який писав Луценко. І взагалі: звідки взялася підозра щодо невиплати податків, коли не було фінансової перевірки?" – зауважує прес-секретар компанії.

Прес-секретар компанії «БРСМ-Нафта» в Україні Віталій Максимов><span class=Прес-секретар компанії «БРСМ-Нафта» в Україні Віталій Максимов

Віталій Максимов наголосив, що метою є не з'ясування інформації щодо виплати податків чи отримання певних документів. Він вважає, що перевірки "БРСМ-Нафта" та арешт майна були виконані для блокування роботи компанії та "щоб прийшли домовлятися, ділитися грошами або бізнесом".

"Як допоможе закриття АЗК у тому, щоб з'ясувати виплату чи невиплату податків? Мета стоїть не з'ясувати щось чи дістатися якоїсь цілі з приводу отримання документів і з'ясування виплати податків. Питання стоїть в тому, що всі дії слідчих зводяться до одного – припинити роботу якомога більшої кількості АЗК. Вашому регіону ще повезло, адже в Луцьку лише одна заправка не працює. А, наприклад, у Херсоні чи Тернополі обидві не працюють. У нас є комерційні компанії, які заправляються як корпоративні клієнти., а це інколи і швидка медична допомога, і пожежники. Зараз вони цього зробити не можуть. Робиться все це з єдиною, на наш погляд, метою – блокувати нашу роботу, аби ми прийшли домовлятися ділитися грошами або бізнесом", – підкреслив він.

Надрукувати
мітки:
коментарів
09 грудня 2019
05 грудня 2019
02 грудня 2019
29 листопада 2019
27 листопада 2019
20 листопада 2019
18 листопада 2019
17 листопада 2019
12 листопада 2019
09 листопада 2019
08 листопада 2019