Поділитись:

"За базар треба відповідати!" – мер Володимира-Волинського про ремонт доріг "Амілою"

Вівторок, 22 листопада 2016, 15:40

Підрядна організація "Аміла", яка виграла тендер на проведення ремонтних робіт на вулиці Ковельській у Володимирі-Волинському, не має попереднього досвіду роботи. Тож якщо фірма знову виконає асфальтоукладні роботи неякісно, замовнику – Укравтодору та, зокрема, начальнику Служби автомобільних доріг у Волинській області Анатолію Посполітаку – доведеться "відповідати за базар".

Про це у коментарі діловому виданню Волині "Конкурент" повідомив міський голова Володимира-Волинського Петро Саганюк.

"Це дорога державного значення, і замовник цієї дороги – Укравтодор. Тендер виграла фірма "Аміла". Я попередньо домовився з Ольховим (колишній керівник Служби автомобільних доріг Волині, власник групи "ЛАД", головним підприємством якого є "Луцькавтодор", Юрій Ольховий), що він візьме участь у тому тендері та зробить цю дорогу. Але, на жаль, такі закони у нас в державі, що виграла фірма "Аміла", яка не має досвіду роботу. Сталося так як сталося..." – підкреслив Петро Саганюк.

Із його слів, ремонт вулиці Ковельської проводився неякісно. Згодом фірма позичила в іншої фірма асфальтоукладальника, тож далі роботи почали виконувати "більш-менш задовільно".

Міський голова Володимира-Волинського підкреслив, що для проведення "дорожньо-ремонтних" тендерів потрібно ставити жорсткіші умови.

"Фірма повинна бути досвідчена, мати матеріальну базу, ряд виконаних якісних робіт... Ми маємо другий недобудований об'єкт – Центр зайнятості. Там 6,3 мільйона Ігор Гузь (народний депутат – К.) допоміг виділити. Поїхав із Чорнухою (генеральний директор ПАТ "Луцьксантехмонтаж №536" Ігор Чорнуха – К.) домовився, а виграла фірма, в якої немає бази матеріальної та 5 чоловік в штаті. От вплинь на них..." – наголошує Петро Саганюк.

Мер міста додав, що якщо Анатолій Посполітак схвалить проведений ремонт, то громадськість та депутати міськради будуть вдаватися до рішучих кроків.

"Основну роботу прийматиме замовник пан Посполітак. Якщо він прийме ці роботи, то він потім буде відповідати, бо ми на цьому не зупинимося: підключився нардеп Ігор Гузь, підключили Генеральну прокуратуру. А як же?! За базар треба відповідати!" – резюмував мер міста.

Нагадаємо, що міська влада була не задоволена темпами і якістю ремонту дороги працівниками "Аміли". Вкладала фірма асфальт в місті і у вечірній час, коли практично відсутнє освітлення. В інших містах, як-от у Любомлі чи Ковелі "Аміла" виконувала ремонтні роботи навіть під час несприятливих погодніх умов – дощу та граду. На початку листопада 2016 року "Амілі" заборонили проводити ремонтні роботи після того, як було знято покладене раніше асфальтне покриття. У Службі автомобільних доріг вирішили дати фірмі "останній шанс", аби зробити якісно дорогу.

До слова, належить вищезгадана приватна фірма дружині депутата Волиньради Романа Микитюка Анні Микитюк.

Надрукувати
мітки:
коментарів
11 грудня 2018
10 грудня 2018
08 грудня 2018
13:10
07 грудня 2018
05 грудня 2018
04 грудня 2018
02 грудня 2018
29 листопада 2018
23 листопада 2018
20 листопада 2018
17 листопада 2018
15 листопада 2018