Поділитись:

Мінус корупція, плюс гроші: іспанський посол зустрівся з бізнесменами Волині

П'ятниця, 25 листопада 2016, 19:20

У рамках "Україно-іспанського бізнес форуму" Луцьк та компанію "Modern-Expo" відвідав досвідчений дипломат, діючий посол Іспанії в Україні Херардо Анхель Бугайо Оттоне.

Провели подію ТзОВ "Альфа Інжиніринг" разом із співорганізаторами ТзоВ "Автовест Груп" та групою компаній "Модерн-Експо" у п'ятницю, 25 листопада,

Перед початком офіційної частини всі охочі мали змогу поспілкуватися за чашкою кави. Саме цим і займалися почетні гості, заступник голови Волинської обласної ради Роман Карпюк та ректор СНУ Ігор Коцан й співорганізатори заходу Петро Пилипюк та Сергій Мостенець. Згодом прибула іспанська делегація, яку словами "buenos dias" зустрів генеральний директор "Модерну" Петро Пилипюк.

"Nice to meet you", – привітав бізнесмен дипломата та обмінявся із ним візитівками.

"Buenos dias", - привітав Пилипюк іспанського дипломата...

 ...посол Херардо Анхель Бугайо Оттоне  прибув разом із  дружиною...><span class= ...посол Херардо Анхель Бугайо Оттоне прибув разом із дружиною...

...та обмінявся візитівками з бізнесменом><span class=...та обмінявся візитівками з бізнесменом

Після орієнтовно ще 15-ти хвилин неформальних розмов присутніх запросили до конференц-залу, де керівник "Автовест Груп" Сергій Мостенець розпочав форум.

Перед самим початком до усіх приєднався заступник Луцького міського Тарас Яковлєв, про що голосно сповістив Петро Пилипюк...><span class=Перед самим початком до усіх приєднався заступник Луцького міського Тарас Яковлєв, про що голосно сповістив Петро Пилипюк...

...згодом Сергій Мостенець розпочав форум><span class=...згодом Сергій Мостенець розпочав форум

Після привітань від представників влади слово надали послу Іспанії, який зазначив, що в Україні дуже високий рівень освіти, і це дуже добре. При цьому він відзначив очевидне явище для всіх, а саме – високий рівень корупції. Дипломат зауважив, що подібне спостерігається в Росії, проте ми, на відміну від них, намагаємося від цього очиститися.

"Якщо ви хочете заробляти гроші, працюючи з Європою, вам потрібно позбуватися корупції. Іспанські бізнесмени неодноразово приїздили до України, проте змушені були тікати, побачивши, що тут робиться", – підкреслив чоловік.

За  виступом співвітизником уважно спостерігав торговий аташе Іспанії...><span class=За виступом співвітизником уважно спостерігав торговий аташе Іспанії...

...а дружина посла активно фільмувала><span class=...а дружина посла активно фільмувала

Після іноземця час для виступу отримав представник наукової еліти – ректор СНУ Ігор Коцан, який зауважив, що економіка не може розвиватися без науки, та підкреслив подібність Іспанії та України.

"Це фактично однакові держави. Основні галузі економіки в Іспанії: індустрія, туризм та спорт. Там дуже люблять футбол, як і у нас, Іспанія – чемпіон світу 2010 року, думаю, що і ми здобудемо це звання", – сказав освітянин.

Після Коцана форум продовжив Петро Пилипюк, який зосередив свою увагу на працьовитості України та можливості стати "європейським Китаєм".

"Свого часу, маючи фах географа, я зрозумів, що заробити можна тільки в бізнесі. За 23 роки нам вдалося вирости у потужну міжнародну компанію. В Україні можна і треба працювати.Наше обладнання присутнє у 60 країнах, в тому числі й в Іспанії, а починали з заводу, який мав вигляд напівруїни За оцінками наших клієнтів, ми – компанія номер один, яку вони бачили в світі. Я хочу переконати наших гостей, що це зроблено в Україні, нашими руками", – сказав бізнесмен.

Після презентації своєї компанії Пилипюк запросив присутніх на екскурсію цехами заводу та передав керування маркетологу Миколі Жичуку, який продемонстрував гостям виробничі потужності "Modern-Expo".

Надрукувати
мітки:
коментарів