Поділитись:

Заступник мера розповів, скільки з 200 мільйонів євро кредиту перепаде Луцьку

Неділя, 27 листопада 2016, 12:00

Кабінет Міністрів 11 листопада підписав угоду з Європейським інвестиційним банком, за якою між дев'ятьма українськими містами, зокрема і Луцьком, розділять 200 млн євро кредиту на розвиток муніципального транспорту.

Про те, скільки з цієї суми отримає Луцьк, на яких умовах і яким чином ці кошти планують витратити, розповів у коментарі Діловому виданню Волині "Конкурент" заступник міського голови Сергій Григоренко.

Як зауважив заступник мера, Луцьк може отримати 4,9 мільйона євро кредиту на 5 років з відсотковою ставкою 0,5 % річних.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ МОЖЕ З'ЯВИТИСЯ ДВА ЕЛЕКТРОБУСИ

Незважаючи на те, що фінансову угоду підписали, остаточне рішення буде приймати Міністерство інфраструктури й Міністерство фінансів.

"Від нас зараз нічого не залежить, ми всі документи подали", – каже Сергій Григоренко, проте додає, що місто має великі шанси отримати цей кредит.

Тим не менше, кошти зможуть надійти не раніше літа 2017 року.

Сергій Григоренко розповів, яким чином ці кошти планують використати.

"Ми хочемо купити орієнтовно 27-30 нових тролейбусів, частково оновити контактну мережу, оновити частину кабелів, які живлять струмом контактну мережу і оновити частину електричних підстанцій", – розповідає заступник мера.

Закупівля тролейбусів, якщо кошти надійдуть, відбуватиметься через тендер. Тому кількість придбаних транспортних засобів може коливатися, в залежності від результатів конкурсу.

Збільшення кількості тролейбусів, на думку заступника мера, дозволить покращити екологічну ситуацію в місті і відмовитися від кількох приватних перевізників.

"Ми це не приховуємо: є низка маршрутів, де ми вже попередили перевізників, що будемо їх ліквідовувати", – розповідає посадовець.

Надрукувати
мітки:
коментарів