Поділитись:

Яценюк допускає переголосування "безвізового пакета" в разі невдоволення ЄК поправками нардепів

Вівторок, 10 листопада 2015, 13:27

Єврокомісія може не схвалити закони, прийняті з поправками народних депутатів. Про це перед голосуванням за законопроект № 2540а щодо процедури спецконфіскації заявив прем'єр-міністр України Арсеній Яценюк.

Про це повідомляє сайт телеканалу "112"

Яценюк запропонував таке: для того, щоб виконати зобов'язання щодо безвізового режиму, прийняти законопроект у тому вигляді, на якому наполягають народні депутати, і попередив, що якщо прийнятий в такому вигляді закон не відповідатиме європейській практиці, це створить проблеми з наданням "безвізового режиму" для громадян України.

"Якщо трапиться так, що закон, який щойно прийнято, не приймається європейською комісією як такий, що не відповідає європейському законодавству, то або президент України внесе відповідні пропозиції в парламент, або ми переголосуємо цей законопроект з тією метою, щоб отримати безвізовий режим", - заявив прем'єр-міністр.

Нагадаємо, сьогодні Рада уточнила процедуру спецконфіскації. Законопроекти зазнали істотних змін під час проходження комітетів Ради. У ГПУ заявляють, що прийняття законопроектів у такій редакції створить перешкоди для роботи, в тому числі й для Національного антикорупційного бюро.

Надрукувати
мітки:
коментарів