Поділитись:

Сміттєзвалища на Волині займають площу понад 400 га

Вівторок, 29 листопада 2016, 12:18

В управлінні екології та природних ресурсів Волинської облдержадміністрації створено реєстр організованих та стихійних сміттєзвалищ, що розташовані на території області з геопросторовою прив'язкою та ідентифікацією кожного із них.

До реєстру організованих місць видалення відходів увійшло 12 полігонів твердих побутових відходів та 472 організованих сміттєзвалища загальною площею 417 га, на яких знаходиться понад 2,6 млн тонн сміття, – повідомляє відділ інформаційної політики облдержадміністрації.

Зі слів начальника управління екології та природних ресурсів облдержадміністрації Дмитра Новохатського, загалом до реєстру увійшло 5 стихійних сміттєзвалищ, що займають площу більше 17 га, де накопичено близько 14 тонн сміття.

Окрім того, на основі створених у регіонах реєстрів місць видалення відходів Міністерство природних ресурсів України розробило електронний сервіс "Інтерактивна мапа сміттєзвалищ", що почав працювати на початку вересня 2016 року. Використовуючи сервіс, кожен громадянин може залишити звернення щодо виявлення стихійних забруднених територій, які опрацьовуватимуть у відділі звернень громадян та управлінні справами апарату облдерждаміністрації.

Дмитро Новохатський повідомив про потребу зобов'язати комунальні служби оперативно ліквідовувати стихійно-забруднені території.

Загалом через електронний сервіс "Інтерактивної мапи сміттєзвалищ" надійшло 449 звернень з усієї України, з них 5 – у Волинської області. Про це повідомила начальник відділу роботи із зверненнями громадян управління справами апарату облдержадміністрації Оксана Матвійчук. Невелика кількість звернень зумовлена недостатньою поінформованістю населення Волині щодо функціонування електронного сервісу.

Надрукувати
мітки:
коментарів
10:00
28 лютого 2020
27 лютого 2020