Поділитись:

У Володимирі-Волинському планують будувати об'їзну дорогу (фото)

Середа, 30 листопада 2016, 16:37

У Володимирі-Волинському можуть збудувати об'їзну дорогу в районі вулиці Зимнівської, яка вивільнить місто від пасажиропотоку

Це питання обговорювалось з ініціативи народного депутата Ігоря Гузя під час наради у Володимирі-Волинській міськраді, – повідомляє прес-служба депутата.

Завдяки майбутній об'їзній дорозі протяжністю понад 2,5 км великогабаритні автомобілі, що прямують з Устилуга до Луцька, зможуть проїжджати Володимир-Волинський, не в'їжджаючи у місто. Місцева громада скаржиться на інтенсивний потік вантажівок, а це – постійний шум, руйнування асфальтного покриття та навіть будинків через вібрації. Ця дорога в перспективі може спрямувати і потік автотранспорту із Устилуга до Києва через місто Володимир-Волинський.

Петро Саганюк зазначив, що дорога проходить територією району, тому голови Володимир-Волинської райради, Зимнівської ОТГ та Заріччянської сільради мають визначитись із землею. "Треба буде розширяти полотно, будувати новий міст, новий шляхопровід через залізничну колію". Наразі фахівці працюватимуть над проектно-кошторисною документацією. Міський голова висловив припущення, що вартість будівництва цієї дороги може сягнути до одного мільярда гривень.

"Якщо не буде "форс-мажорів", то спробуємо втілити цей проект в рамках програми з ремонту дороги "Устилуг – Луцьк - Рівне" за кошти польського кредиту. Це – перспективний проект. Зараз в державі майже ніхто нових доріг не робить. До приїзду на Волинь міністра інфраструктури Омеляна маємо вже напрацювати бачення – дорожню картку. Маємо мати програму-максимум і програму-мінімум", – підкреслив Ігор Гузь.Наразі обчислена вартість реконструкції дороги Володимир-Волинський – Нововолинськ – 191 млн грн.

ДОВІДКОВО:

3-го лютого 2016 року підписано меморандум між урядом України і Польщі про надання кредиту на умовах пов'язаної допомоги. За меморандум проголосували в парламенті. Польща надає нашій державі 100 млн євро, з яких 68 млн євро спрямують на ремонти доріг в прикордонних територіях. Заступник начальника Служби автомобільних доріг в області з Ншан Антонян підтвердив, що у "проекті "Устилуг - Володимир-Волинський – Луцьк" 33 кілометри ремонтують за кошти з держбюджету та 13 кілометрів – за кошти польського проекту. Це включено вже у план 2017-го. Є проведені тендери на дві ділянки від Володимир-Волинського переїзду до 25-го кілометра (у напрямку Луцька), і вже наступного року з квітня підрядник розпочне працювати".

Ігор Гузь неодноразово порушував на державному рівні питання ремонту доріг. Наразі вже готується пакет документів для подачі у профільні міністерства з переліком доріг у виборчому окрузі для виділення у 2017 році коштів на ремонт автошляхів. Уже є відповідні напрацювання волинського депутата з міністром інфраструктури Володимиром Омеляном.

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 лютого 2020
21 лютого 2020
16 лютого 2020
13 лютого 2020
07 лютого 2020
04 лютого 2020
31 січня 2020
29 січня 2020
27 січня 2020
25 січня 2020
23 січня 2020
22 січня 2020
20 січня 2020
15:48