Поділитись:

Телеканал Савіка Шустера закривається

Четвер, 01 грудня 2016, 12:53

Телеканал Савіка Шустера "3s.tv" припиняє свою діяльність з 1 січня 2017 року.

Про це йдеться на офіційній сторінці телеканалу у Facebook.

"Більше року Савік Шустер і вся команда телеканалу 3s.tv працювали, щоб довести, що неолігархічне телебачення в Україні має право на життя. Але зараз нам доведеться попрощатися з улюбленою справою, бо у нас закінчилися гроші. На жаль, ситуація на медійному ринку нашої країни доведена до абсурду: всі телеканали збиткові, вони існують тільки за рахунок власників-олігархів. У цих умовах наша спроба працювати за нормальними бізнесовим правилам виявилася невдалою: ми отримали кримінальні справи і штрафи від податкової, а у Савіка забрали дозвіл на роботу. Це все нікуди не дінеться і після закриття 3s.tv: з судовою тяганиною ще належить поборотися, і тепер без телеканалу у нас майже не буде можливості розповідати про це суспільству", – йдеться у дописі.

Команда телеканалу зазначила, що цей рік виявився був для них непрстим. Досі каналу допомагали понад 20 тисяч глядачів, які вступили до клубу 3s.tv, і лише один представник бізнесу. Цих коштів виявилося недостатньо.

"Якщо протягом найближчих тижнів хтось з них все ж відгукнеться, можливо, у нас вийде уникнути такого фіналу. Для цього є все: і студія, і техніка, і найголовніше – люди: ті журналісти, редактори, оператори, режисери, продюсери та інші, які за станом на сьогодні вже написали заяви на звільнення", – зазначили в повідомленні.

Надрукувати
мітки:
коментарів
28 лютого 2020
27 лютого 2020