Поділитись:

У Луцьку офіційно відкрили "Фабрику Святого Миколая" (фото)

Четвер, 01 грудня 2016, 16:36

Майстер-класи для дітей та дорослих, флешмоб, концерт та солодкі сюрпризи для дітей Луцька та області з багатодітних та малозабезпечених сімей, дітей-сиріт, дітей з особливими потребами та дітей учасників АТО – такий перелік заходів запланували втілити в життя громадські активісти, помічники "Фабрики Святого Миколая" в Луцьку.

Про це стало відомо під час офіційного відкриття у приміщенні Волинської державної обласної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки (3 поверх) у четвер, 1 грудня.

"Крізь снігові замети та спекотні пустелі по крижаній землі та через моря йшов я по всьому світу, спостерігаючи за усіма дітками. Мені було дуже приємно бачити і слухати чемних малят. Моя подорож була довгою та цікавою. Тепер я в Луцьку, і разом зі своєю командою прийшли до вас, щоб знову розпочати акцію "Миколай про тебе не забуде". Це щорічна благодійна акція, завдання якою – зібрати подаруночки для особливих діток, принести радість в їхні серця. Акція започаткована в 2001 році. Відтоді щорічно проходить по всій території України напередодні дня Святого Миколая. Спільними зусиллями ми хочемо принести свято: віру в щастя та чудеса дітям багатодітних та малозабезпечених сімей, дітям-сиротам, дітям з особливими потребами та дітям тих, хто захищав та захищає нашу Батьківщину", – розповів помічник Фабрики, який перевтілився в образ Святого Миколая – захисники всіх бідних і знедолених.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКУ ВІДКРИЛИ ПЕРЕДНОВОРІЧНУ ФОТОЗОНУ

Директорка Волинської державної обласної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки Людмила Стасюк наголосила на тому, що завдяки старанням луцьких активістів бібліотека набула вигляду справжньої оселі Святого Миколая.

"Ми дуже вітаємо починанням молодіжних громадських організацій та активістів, які хочуть принести радість для таких діток. Бібліотеку нашу зробили центром збору різних подарунків (солодощів, канцтоварів, предметів гігієни). Я вдячна за те, що бібліотека набуває у грудні такого святкового вигляду тому, що бібліотека ніби помолодшала завдяки вашій ініціативі. Ми будемо сприяти вам у всьому!" – зазначила Людмила Стасюк.

Координатор заходу, помічник фабрики Святого Миколая Володимир Бут-Гусаїм підкреслив, що активісти-помічники склали великий список заходів, які найближчим часом реалізують. Він наголосив, що цьогоріч планують привітати 5 тисяч дітей.

"Тут дуже багато ідей, які реалізовувалися самими помічниками Святого Миколая. Ми склали вже величезний план заходів, які будуть реалізовані. Офіційно з 5 до 18 грудня 2016 року щодня з 15:00 до 17:00 відбуватимуться різноманітні майстер-класи для дітей та дорослих, які зможуть робити подарунки для себе, друзів чи сім'ї. Особливість така, що один подарунок обов'язково має бути для дітей, які потребують підтримки. Із 13 до 16 грудня ми будемо читати дитячі книжки в обласній дитячій лікарні, де малеча, яка перебуває на стаціонарі, отримає подарунки від помічників Святого Миколая. Планується 18 грудня зробити величезний флеш-моб, де помічники Святого Миколая виходитимуть на вулицю і вітатимуть всіх людей та дітей зі святом. 19 грудня хочемо зробити концерт, де запросимо дітей різних категорій з Луцька, Луцького району, Нововолинська, Ковеля. Після завершення гості, котрі приїхали з інших міст та сіл, прийдуть на Фабрику Святого Миколая на майстер-клас", – розповів він.

Після цих святкових заходів, зі слів Бут-Гусаїма, активісти відвідають сім реабілітаційних центрів області.

Надрукувати
мітки:
коментарів