Чи варто збільшувати вартість проїзду у луцьких маршрутках: думка експертів

Зростання вартості проїзду у маршрутках – тема, яку обговорюють усі: перевізники, пасажири, міська влада. Із зростанням комунальних тарифів, цін на продукти і збільшенням мінімальної зарплати здорожчання послуг громадського транспорту – питання часу.

Ділове видання Волині Конкурент звернулось до відомих волинян, яких можна вважати експертами у цьому питанні, аби дізнатись їхню думку щодо доцільності і необхідності цього кроку.

Заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко:

"На мою думку, якесь підняття має бути, інша справа – яке. Чи 50 копійок, чи гривня, чи дві – тут треба рахувати і говорити. По-перше, поступово зростає ціна на пальне, зростають ціни на запчастини і зростає мінімальна заробітна плата. І той стан транспорту в Луцьку з таким тарифом, який є зараз, буде поступово деградувати. Просто не буде можливості купувати нові автобуси. Тому в мене не виникає сумнівів, чи варто піднімати вартість проїзду. Треба вирахувати, на скільки саме, зважаючи на непростий фінансовий стан значної частини лучан. Зараз ми обраховуємо, всі подали розрахунки. До того ж ми хочемо зробити серйозне обстеження. Через тиждень – 10 днів, думаю, ми скажемо, чи будемо піднімати ціни на проїзд. Зараз середній вік автобусів – 8 років, і немає можливості купити нові. Якщо не підняти тарифи зараз, то за 2-3 роки транспорт у Луцьку деградує".

Голова Асоціації автомобільних перевізників Волині Ігор Семеніхін:

"Треба було піднімати ще минулого року. Ціни зросли, і багато обласних міст вже підняли вартість проїзду до 4, 5, 6 гривень, в Києві – 8 гривень. А в нас відставання є. Якщо хочемо їздити на автобусах, то, безумовно, треба піднімати вартість. І піднімати одразу до 5 гривень, бо підняття до 4 гривень нічого не дасть. Це буде півроку, а потім знову крики і шум. На запчастини, на пальне ціни пішли вверх. За останній місяць ціни на пальне піднялися до 10 %. А в нас востаннє ціну на проїзд піднімали близько 2 років тому. Тому економічне обґрунтування підняття цін, безумовно, є".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
06.01.2017 18:45
Переглядів1837
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
11:10
09.01.2017
ДержаваБЕЗпанів
Що то за пика в того заступника? Власники АТП мають гроші на крузери, бехи, мерини а купити маршутку чи запчастину грошей нема. С*ки! Покажіть реальні прибутки. Треба жорстко їх контролювати! Електронні картки запровадити. Бізнесмени... Відкрийте завод, придумайте ідею на 1 000 000. Ато ділки привикли злюдей гроші тянути!!! Правду кажуть бізнес - це легальний спосіб забрати у людей гроші! От видно всі ці ПІДпРИємці так і живуть. таких Панів на шахту, хай змінюються!
15:06
07.01.2017
Лучанин
Спочатку потрібно поміняти рухомий склад та водіїв на маршрутах, а потім говорити про аідвищення.А то якість перевезення 0, а проїзд має бути 5, нелогічно...
21:49
06.01.2017
Гандзя
За що платити більше? Спочатку якість поправте, а тоді й про збільшення вартості говоріть
20:11
06.01.2017
Хто з них експерт? або заголовок ,або коментаторів поміняйте...
останні новини
24-05-2018 23-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг