У Луцьку всиновили дитину, яку покинули в інфекційній лікарні

Немовля, яке потрапило в інфекційну лікарню з дитбудинку, тепер має сім'ю.

Хлопчика Максима Братчука хоче всиновити родина Котовичів. Однак дитині потрібне дороговартісне лікування. Про це у Facebook повідомив режисер студії "PravdaPro" Сергій Шараєвський.

"Поки перебувають на етапі оформлення опікунства. В дитини цілий букет хвороб. Нещодавно відбулася операція. Вирізали грижу та пухлину в хребті. На сьогодні – повністю паралізовані ніжки Максимка Але є ще й інші потреби. Серед головних проблем зі здоров'ям дитини є вада нирок (детальний діагноз описаний у виписках). Лікар з Волинської обласної дитячої лікарні направляє в Інститут урології (Київ). Для операції та лікування там треба гроші. Десь в районі 100 тисяч гривень. Поки все фінансове навантаження на себе бере сім'я. Я вважаю, що нам варто їм допомогти", – написав він.

Також Шараєвський просить допомогти із юридичними консультаціями з приводу отримання допомоги на дитину.

Нагадаємо: хлопчик потрапив в інфекційну лікарню з луцького дитбудинку. Тоді медсестри говорили, що з дитбудинку має прийти хтось, хто доглядає його, але так ніхто і не прийшов. Доглядали за дитиною мами, які лежали в палаті поруч.

Надіслати гроші можна на рахунок: 5168 7555 3105 3391, Котович Олена Василівна.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.05.2017 15:17
Переглядів1779
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
27-05-2018 26-05-2018 25-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг