Майбутня політична сила Саакашвілі обрала координатора на Волині

Координатор "Руху нових сил" на Волині Сергій Адамчук на мітингу в Києві
Автор: vip.volyn

Ініціативна група "Рух нових сил" Міхеїла Саакашвілі, яка покликана стати політичною партією, визначилася з координатором на Волині.

Ним став громадський активіст, співзасновник благодійного фонду "СТОПРАК" Сергій Адамчук.

Як розповів Сергій Адамчук "Конкуренту", раніше він брав участь в різних громадських рухах й організаціях. Публічної політичної діяльності вести не довелося. Хіба що, працював в ролі політтехнолога чи керівника штабу.

Зі слів активіста, рік тому він вирішив остаточно зав'язати з політикою. Цей час чоловік присвятив сім'ї та особистим справам і зовсім не цікавився політичними справами. Крім того, Сергій Адамчук приділяв увагу благодійному фонду "СТОПРАК", а також протягом останніх трьох місяців був консультантом з впровадження Prozorro.

Близько місяця тому, розповідає активіст, йому зателефонували з центральної ініціативної групи "Рух нових сил" і запропонували приєднатися до них. Після деяких роздумів, він таки зважився на цей крок.

"Команда Міхеїла Саакашвілі молода. Це люди з європейською, американською освітою. Ті хто приїхав з ним, або ті, хто вже біля нього. Ці люди вільно володіють англійською. Вони активно спілкуються зі світовими організаціями", – каже активіст.

Мирна акція протесту «Руху нових сил» в Києві 27 листопада
Автор: vip.volyn

Він розповідає, що до руху увійшли молоді люди, які досягли якихось локальних успіхів у своїй діяльності.

В Саакашвілі волинського активіста вразила його близькість до інших. Зокрема, лідер "Руху нових сил" запропонував не називати майбутньої партії його іменем. Адже партію, мовляв, створює не лише він, а вся команда. Крім того, він попросив усіх членів руху звертатися до нього на "ти".

"Він своєрідний таран і політичний гарант того, що люди, менеджери, технократи можуть зробити. І що їм ніякі незрозумілі дзвінки не заблокують діяльність", – зауважує координатор руху на Волині.

Як розповів Сергій Адамчук, Міхеїл Саакашвілі запропонував такий план: спочатку домогтися перевиборів в Раду. А потім, за рік-півтора, провести радикальні реформи і досягнути зростання ВВП країни мінімум в 2-3 рази.

Міхеїл Саакашвілі на мітингу
Автор: vip.volyn

Автор: vip.volyn

Щодо діяльності на території Волині, активіст озвучив першочергові кроки: з 5-ти чоловік сформувати номінаційний комітет. Після створення цей орган займатиметься формуванням номінаційних комітетів в районах та містах обласного значення. А тоді вже ці комітети проводитимуть оцінку й обиратимуть потенційних членів партії.

"Коли нас назбирається достатня кількість, коли завершимо роботу над установчими документами, тоді й буде початок формування політичної структури", – каже Сергій Адамчук .

"Один з ключових моментів організації нашої діяльності – мінімум бюрократії, погоджень і "перепогоджень", максимальна відкритість", – наголошує він.

Автор: vip.volyn

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
29.11.2016 18:53
Переглядів4502
Коментарів4
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
11:40
03.12.2016
Приступа
"Вирішив покінчити з політикою"..... але гроші Саакашвілі переконали в іншому))))
11:26
30.11.2016
Шалапін
ВІТАННЯ! Успіху, наполегливості та терпіння!
10:49
30.11.2016
Валентина К.
Таке враження, що пан Сергій - "втрачений" чоловік. То "Сила Людей", то "Рух"... А нормальної роботи не можете знайти? Політика вам поважності не додає, а навпаки...
09:40
30.11.2016
лучанин
пройдисвіт!
останні новини
23-04-2018 22-04-2018 21-04-2018 20-04-2018
Вибір редактора

Рейтинг