Чим дивували регіони України в 2016 році

Рік, що минув, був для України складним і наповненим суперечливими подіями.

Однак були в ньому й позитивні новини, про які не завжди писали у своїх стрічках провідні агентства чи розповідали з екранів телевізорів. Проте наша країна має чим пишатися. На початку 2017 року "Слово і Діло" зібрало найбільші досягнення з різних регіонів України.

Так, рекордсменами з темпів будівництва житла у 2016 році прогнозовано стали Київ та столична область: тут побудовано 1,176 тис кв м житлової площі. Однак майбутнє покоління для країни найбільше забезпечують західні області: найбільша кількість дітей – 283 тис – минулоріч проживала на Львівщині, а найбільше матерів-героїнь – на Закарпатті.

Промисловий потенціал України традиційно забезпечують центральні та східні області: лідером за кількістю робітників стала Дніпропетровська область (643 тис), за кількістю підприємств – Харківська (25 тис), а за приростом промислового виробництва – Луганська (в 1,6 раза).

Не відстають і регіони, що традиційно є найбільшими постачальниками сільськогосподарської продукції: у Кіровоградській області минулоріч зібрали урожай із 744 тис гектарів олійних культур, на Донеччині виростили найбільше поголів'я свиней (84,7 тис), а на Вінничині надоїли найбільше молока (800 тис тонн). На Волині ж зібрали 26 тисяч га жита.

Більше про те, якими досягненнями за минулий рік можуть пишатися регіони України, можна дізнатися з інфографіки:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Волинь
Опубліковано:
03.01.2017 16:51
Переглядів740
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
25-05-2018 24-05-2018
Вибір редактора

Рейтинг