Луцька міськрада шукає банк, де можна розмістити кошти з бюджету

Департамент фінансів та бюджету Луцької міської ради оголосив конкурс серед банків щодо розміщення тимчасово вільних коштів бюджету міста на депозитних рахунках у 2016 році.

У конкурсі можуть брати участь банки, філії (відділення) яких розташовані у Луцьку. При цьому статутний капітал банку має становити від 10 мільярдів гривень і більше, – зазначає видання Вісник з посиланням на департамент фінансів та бюджету Луцької міськради.

"До уваги будуть братися пропозиції фінансових установ, у яких держава прямо чи опосередковано володіє 75 чи більше відсотками статутного капіталу або голосів. Не допускаються до участі у конкурсі банки, до яких протягом останнього року Національний банк застосовував певні обмеження. Конкурс проводиться при наявності не менше двох пропозицій банків, які прийняті до розгляду", – повідомляє департамент.

Переможцем конкурсу стане банк, який запропонує найвищу процентну ставку за вкладом (депозитом) на відповідний строк.

Розкриття пропозицій відбудеться 5 лютого 2016 року о 14-30 годині за адресою вулиця Богдана Хмельницького, 19.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
02.02.2016 10:12
Переглядів358
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-12-2017 16-12-2017 15-12-2017
Вибір редактора

Рейтинг