Луцькраду просять скасувати рішення про вивіски

Державна регуляторна служба просить міську раду скасувати рішення про порядок розміщення вивісок у Луцьку. Про це "Конкуренту" повідомив завідувач cектору Державної регуляторної служби у Волинській області Олег Савчук.

Він зазначив, що рішення підпадає під категорію регуляторних актів, оскільки спрямоване на регулювання господарських відносин та не відповідає законодавству.

"Закон застосовує лише два критерії розмежування вивісок та зовнішньої реклами – зміст інформації та місце її розташування. Ніяких інших додаткових умов, як-то розмір вивіски або спосіб її виконання, закон не містить", – йдеться у копії листа голови ДРС Луцькій міській раді.

Окрім цього, як зазначив Олег Савчук, антикорупційна експертиза виявила у нормативному акті низку загроз. Зокрема передбачену вимогу документів щодо вивісок, розмите трактування певних положень (наприклад, щодо пропорційності вивіски і приміщення).

"Станом на сьогодні це рішення міської ради порушує чимало положень чинного законодавства і саме собою ухвалене з порушенням закону", – зазначив Олег Савчук.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ВИВІСКИ В ЗАКОНІ": ЯК У ЛУЦЬКУ ДІЄ ПОРЯДОК ТА ЩО У НЬОМУ ВАРТО ЗМІНИТИ

Положення створює ситуацію, каже Савчук, коли один чиновник може суб'єктивно вирішувати відповідає вивіска положенню чи ні. Тож положення мало би мати рекомендаційний характер, а не дозвільний.

Зазначимо, що директор КП "Луцькреклама" Олександр Ковальський зазначав "Конкуренту", що положення потребує змін.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.08.2017 13:00
Переглядів875
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-06-2018 18-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг