"Автомайдан" перевірив луцькі АЗС на чесність

ГО "Автомайдан Волинь" здійснила акцію "На скільки чесні АЗС при продажі палива".

Автомайданівці перевірили декілька різних АЗС у м. Луцьку, на яких купували пальне по 10-20 літрів, а за допомогою еталонного мірника об'ємом 10-20 літрів провели заміри куплених нафтопродуктів, - повідомляють на Facebook-сторінці ГО.

Результати виявилися такими:
-АЗС БРСМ вул. Глушець- еталонні мірники відсутні, заміри здійснити не вдалося. По телефону представник АЗС повідомив, що на початку місяця проводиться перереєстрація фірми та назви і мірники знаходяться на повірці;
-АЗС SHEL вул. Рівненська - було придбано 10 літрів ДП в мірник, на шкалі мірника не вистачало 35 мілілітрів;
-АЗС ОККО вул. Рівненська - придбали 20 літрів ДП , на шкалі мірника показувало рівно 20 літрів;
- АЗС Укрпетроль вул. Рівненська - відразу пішли на зустріч і найшвидше провели заміри мірником 20 літрів. На шкалі мірника не вистачало 60 мілілітрів від 20 літрів, а оператор АЗС надала можливість здійснити процедуру безоплатно, а дизпаливо по закінченню замірів було злито у резервуар АЗС;
- АЗС АNP вул. Рівненська - придбали 10 літрів. ДП на шкалі мірника не вистачало 110 мілілітрів і мірник надали тільки коли приїхала уповноважена особа АЗС;
- АЗС WOG вул. Рівненська - безкоштовно надали 10 літрів ДП для проведення замірів, при наливі в мірник 10 літрів на шкалі мірника не вистачало 70 мілілітрів.

Члени ГО після проведення експерименту зробили свої висновки.

"На жаль, не всі АЗС надають відразу мірники на вимогу споживача , а також на АЗС WOG мірник був без пломби органом повірки", - підсумовують у дописі.

Також зазначають, що в еталонних мірниках допускається похибка в залежності від виробника, розряду: 10 літрів +- 0,01 мл, 20 літрів. +- 0,02 мл.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.09.2017 13:22
Переглядів2760
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг