Луцьку горілку експортуватимуть до Німеччини

Державне підприємство "Укрспирт" експортуватиме горілку власної торгівельної марки до Німеччини.

Йдеться про горілку ТМ "Старожитня", яка виробляється на Луцькому МПД ДП "Укрспирт" та зараз готується до презентації, – інформує прес-служба підприємства.

Засновнико компанії MaxiFood Марко Бокачозауважив, що ця горілка має велике майбутнє на європейському ринку, адже поєднує усі необхідні для цього складові: якість, смакові властивості, доступну ціну та стильний дизайн пляшки.

"Зараз основним завданням нашого підприємства є відновлення його експортного потенціалу, і горілка ТМ "Старожитня" є першим важливим кроком на цьому шляху. Це перша горілка державного виробництва, що виходить на європейський ринок. Вірю, що це дуже перспективний напрямок і наша продукція зможе бути конкурентоспроможною, як серед представників української діаспори, так і серед європейських споживачів, для цього в нас є необхідні виробничі потужності, якісна сировина і зручне географічне розміщення" – коментує т.в.о. директора – радник директора ДП "Укрспирт" Юрій Лучечко.

Наразі до відправлення вже готується перша партія горілки.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
26.09.2017 16:55
Переглядів951
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
17:01
26.09.2017
Свідомий
Щоб німців потруїти?
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг