"Промінь мав бути зовсім іншим", – власник

Під час реконструкції "Променя" у Луцьку виконали всі інвестиційні умови, однак, за задумом, заклад мав бути зовсім іншим.

Про це в інтерв'ю ток-шоу "Протилежний Погляд LIVE" розповів депутат Луцької міської ради, засновник громадянської платформи "Свідомі" Андрій Покровський.

"Я був в шкурі інвестора в 2011 році, коли ми з партнерами купили "Промінь". Тоді ми домовилися з Миколою Ярославовичем (Романюк, – К.), все було нормально, все рухалося. Але той депутатський корпус висунув нам багато умов в інвестиційний договір, як-от збереження кіноконцертного залу на 700 місць, незрозумілу інвестицію потрібно було в фасади "Променя" вкласти", розповів він.

Зі слів Андрія Покровського, згодом той же депутатський корпус кілька місяців не давав під "Променем" землю.

"А як можна отримати дозвіл на реконструкцію, якщо ти не маєш землі? От ми все це зробили, ми виконали інвестиційні умови, але з точки зору інвестора я дуже не задоволений. Адже тим депутатам вже "Промінь" не потрібен, а мені як інвестору є проблема, бо "Промінь" мав бути зовсім не таким. Мали бути три поверхи мінус, мали бути паркомісця. А їх немає, автомобілі стоять на вулицях. І це проблема нинішнього мера. А тоді, у 2011 році, набагато легше було знайти інвестора", зазначив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЯК У ЛУЦЬКУ "ОЖИВИЛИ" ІСТОРІЮ: ВІДКРИТТЯ ОНОВЛЕНОГО "ПРОМЕНЯ" (ФОТОРЕПОРТАЖ)

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.10.2017 20:00
Переглядів6890
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
17-07-2018 16-07-2018 15-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг