Освітній експеримент: як вчать першачків у луцькій гімназії (відео)

У Луцькій гімназії №14 ім. Василя Сухомлинського діти навчаються з використанням інформаційних технологій та електронних ресурсів.

Гімназія долучилася до інноваційного проекту "Розумники". 32-є першокласників навчаються за стандартами нової української школи, – йдеться у сюжеті телеканалу "Нова Волинь".

Для дітей обладнали спеціальний клас із мультимедійною дошкою. Із її допомогою першокласники у формі гри опановують навчальні предмети. На уроці кожна дитина виконує завдання, використовуючи нетбук. Така методика довзоляє зробити навчальний процес цікавішим, дітям можна показати, що гаджети – це не лише розвага, а й засіб, щоби здобувати знання.

Проте в процесі уроку учні не тільки граються, електронний ресур використовують до 10 хвилин, а потім учні, як у звичайних класах, користуються звичайними підручниками і зошитами.

За два місяці систему навчання позитивно оцінили і діти, і батьки. Останні говорять, що в дітей є інтерес до навчання.

Наступного року за новою навчальною системою навчатимуть першачків в усіх школах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ВЧИТИСЯ ПО-НОВОМУ: ВЕРХОВНА РАДА УХВАЛИЛА ЗАКОН "ПРО ОСВІТУ"

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
09.11.2017 14:16
Переглядів4837
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг